Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Lions moterų klubo renginyje – Urtei ištiesta pagalbos ranka

Alytaus Lions moterų klubo inf.  •    •  14:39, 2019-03-13
Alytaus Lions moterų klubo narės.
Organizatorių nuotr.

Kovo 8 – ąją, Tarptautinę moterų solidarumo dieną, prieš pusmetį įsikūręs pasauliniam tinklui priklausantis Alytaus Lions moterų klubas, pakvietė solidarizuotis ištiesiant gerumo ranką aklai alytiškei mergaitei Urtei.

 

Labdaros vakaro Alytaus miesto teatre, teatralizuoto koncerto „Viskas moterims, viskas dėl jų“ metu surinktos lėšos bus skirtos specializuotai kompiuterinei mokymosi programai ir naujam kompiuteriui.

 

Urtė gimė sveika ir pažino pasaulį kaip dauguma vaikų, liesdama, ragaudama ir matydama. Tačiau būdama ketverių metų susirgo vėjaraupiais. Dėl ligos patyrus komplikacijų, buvo pažeisti regos nervai ir visam laikui prarastas regėjimas. Tačiau tai nesutrukdė šiai veržliai mergaitei džiaugtis gyvenimu ir priimti naują patirtį atvira širdimi.

 

Šiuo metu Urtė jau paauglė ir mokosi pagal standartinę švietimo programą kaip ir daugelis jos bendraamžių. Tačiau tam, kad mokymosi procesas būtų kokybiškesnis, būtina specializuota kompiuterinė mokymosi programa ir naujas kompiuteris.

 

Renginį pradėjusios klubo prezidentė Rita Sabaitė ir viceprezidentė Rasa Urbanavičienė padėkojo susirinkusiems už supratimą ir atjautą kito skausmui. „Mes esame tik tiltas tarp Jūsų ir tų, kuriems ta pagalba labai reikalinga. Visi kartu galime padaryti daug gero savo kraštui ir žmonėms“,- sakė R. Sabaitė.

 

Į pirmąjį klubo renginį, palaikyti šios gražios iniciatyvos, atvyko svečiai iš Paryžiaus Lions klubo. Už šią gražią draugystę moterys dėkojo buvusiai alytiškei, dabartinei paryžietei, labai veikliai Druskininkų Lions moterų klubo narei Violetai Petkevičienei. Gegužės pabaigoje beveik visas Alytaus Lions moterų klubas vyks į Prancūziją, čia tarp klubų bus pasirašyta bendradarbiavimo sutartis.

 

Šiame vakare taip pat dalyvavo Dzūkijos Lions vyrų klubo, Druskininkų Lions moterų klubo bei klubo Zonta nariai, svečiai iš Šiaulių, Kretingos ir kitų miestų.

 

Renginio metu žiūrovai klausėsi tarptautinės atlikėjų komandos atliekamų dainų, kuriai vadovavo Vytauto Didžiojo Universiteto Muzikos akademijos prof. Sabina Martinaitytė ir prof. Audronė Eitmanavičiūtė. Koncertas pasibaigė bendra atlikėjų bei visos salės žiūrovų daina.

 

Klubo vardu padėkota rėmėjams: UAB „Pagalba ligoniui“, UAB „Taurus miškas“, nuotykių parko „Tarzanija“ ir restorano-viešbučio „Dzūkijos dvaras“ šeimininkams, UAB „Altreklama“, įmonei „Gayara“, kineziterapijos centrui „Jauskis geriau“, Druskininkų „Snow Arenai“, Alytaus grožio salonui „Siciliana“, kosmetologijos centrui „Svaja“, Druskininkų reabilitacijos centrui „Upa“. Jie įsteigė puikius prizus, kuriais džiaugėsi prieš renginį pirkusieji loterijos bilietus.

 

Tarptautinė Lions klubų asociacija – didžiausia, aktyviausia ir reprezentatyviausia visuomeninė klubinė organizacija pasaulyje. Šiuo metu 202 šalyse yra apie 46 000 Lions klubų, o juose – daugiau kaip 1,4 milijono narių. Lietuvoje veikia 33 klubai, kurie vienija apie 700 narių.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai