Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 254

Konstitucijos egzaminas – ir rajono savivaldybėje, ir seniūnijose

Alytaus rajono savivaldybės inf.  •    •  17:44, 2019-09-09
Artėja Konstitucijos egzaminas. Jau tryliktą kartą.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas – jau 13-tą kartą vykstanti visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija. Egzaminą organizuojanti LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėju – Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda ir informaciniais partneriais – DELFI bei LRT kviečia visus šalies gyventojus pasitikrinti Konstitucijos žinias.

 

Egzamine kviečiami dalyvauti visi Lietuvos žmonės, mylintys savo šalį ir norintys dar geriau išmanyti pagrindinį Lietuvos įstatymą – Konstituciją.

 

Egzamino dieną jį galima bus laikyti Alytaus rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje (III a. Pulko g. 21, Alytus) ir administracinių pastatų, kuriose yra seniūnijų buveinės, patalpose.

 

Egzaminas vyks dviem etapais:

 

I-as etapas vyks 2019 m. spalio 3 d., 12.00 val. Alytaus rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje (III a. Pulko g. 21, Alytus) ir administracinių pastatų, kuriose yra seniūnijų buveinės, patalpose.

 

Į antrą etapą pateks geriausiai pirmame etape pasirodę dalyviai. Jie bus individualiai informuoti apie antro egzamino etapo laiką ir vietą.

 

Nugalėtojų apdovanojimų ceremonija numatoma spalio 25 d. 13 val. Prezidentūroje.

 

Su egzamino taisyklėmis galima susipažinti čia: http://konstitucijosegzaminas.lt/

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra