Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Konkurso į ligoninės vadovo postą nuostatai – patvirtinti: sprendė, kas turėtų skirti komisijos narius

Raimonda Bernatavičienė  •    •  11:21, 2023-02-23
Alytaus miesto savivaldybės taryba.

Alytaus miesto politikai ketvirtadienį vykusio tarybos posėdžio metu pagaliau pritarė viešo konkurso Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės direktoriaus pareigoms užimti nuostatų projektui. Tiesa, šis klausimas taryboje buvo iškeltas dar praėjusių metų spalio mėnesį, tačiau tuomet buvo nuspręsta jį atidėti, tad kai kai kam kilo klausimų, kodėl taip ilgai delsta.

 

Kai pažymėjo Alytaus meras Nerijus Cesiulis, anksčiau šiam klausimui nebuvo pasiruošta, kadangi buvo aiškinamasi teisiniai dalykai.

 

Sprendimo projekte pateikiamose konkurso organizavimo nuostatose nurodoma, kad konkurso komisiją turi sudaryti šeši nariai (po vienodą skaičių Sveikatos apsaugos ministerijos ir Alytaus miesto savivaldybės mero paskirtų atstovų). Visgi Aplinkos ir plėtros komiteto iniciatyva šiam klausimui buvo parengta ir alternatyva, kurioje buvo pažymėta, jog komijos narius turėtų paskirti ne meras, o taryba.

 

Tad tarybos nariai galėjo balsuoti arba už sprendimo projektą, arba už alternatyvą. Visgi didžioji dauguma nubalsavo už tai, kad komisijos narius turėtų paskirti meras. Tokį sprendimą palaikė 10 tarybos narių, už alternatyvą balsavo 8 tarybos nariai.

 

Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės direktoriaus pareigoms užimti nuostatuose numatyta konkurso paskelbimo, dokumentų pateikimo ir priėmimo, pretendentų konkurso komisijos sudarymo ir pretendentų konkurso tvarka.

Rekomenduojami video:

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai