Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Jubiliejaus proga – sveikinimai Alytaus Dzūkijos mokyklos direktorei

Alytaus miesto savivaldybės informacija  •    •  16:10, 2024-01-03
Jubiliejaus proga – sveikinimai Alytaus Dzūkijos mokyklos direktorei Vilijai Sušinskienei.

Trečiadienį Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis, vicemerė Jurgita Šukevičienė bei Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Loreta Šernienė gražaus jubiliejaus proga pasveikino Alytaus Dzūkijos mokyklos direktorę Viliją Sušinskienę.


„Per savo gyvenimo metus įgijote daug patirties, žinių, kompetencijų ir gyvenimą dabar vertinate kitaip nei jį pradedantys žmonės. Tad norėčiau, kad iš gyvenimo pasiimtumėte viską, kas yra geriausia, ir tai, ko jame dar trūksta“, – sveikindamas jubiliatę sakė Alytaus miesto savivaldybės meras N. Cesiulis.


[Vicemerė J. Šukevičienė perskaitė švietimo, mokslo ir sporto ministro Gintauto Jakšto padėką ir V. Sušinskienei linkėjo didžiausio žmogaus turto – sveikatos. Mokyklos vadovei įteikta ministro padėka už ilgametį kūrybišką pedagoginį ir sėkmingą švietimo vadybinį darbą, aktyvų dalyvavimą projektinėje veikloje, puikias iniciatyvas ir jų įgyvendinimą, rūpinimąsi ir mokyklos švietimo bendruomene.


 Sveikindama V. Sušinskienę, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja L. Šernienė jai linkėjo švietimo įstaigų vadovų gretose išlikti lydere, o mokyklai tapti gimnazija.
 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai