Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Jaunimo parke šurmuliavusioje šeimų šventėje - ilgam įsiminsiančios linksmybės

Ina Grigūnaitė - Skrabulienė  •    •  15:59, 2023-05-06
Kastyčio Skrabulio nuotr.

Šeštadienio popietę vyko Alytaus mieste tapusi tradicine, jau 12 – oji šeimų šventė „Alytus – viena šeima“.  Į Jaunimo parką susirinko labai daug linksmai praleisti laiką ir pabūti su artimaisiais norinčių alytiškių. Jų visų laukė daug smagių veiklų, atrakcijų ir koncertų.  


Šventė pradėta Alytaus muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestro kūriniais.  Visus pasveikino Alytaus miesto savivaldybės vicemerė Jurgita Šukevičienė. Ji savo kalboje išreiškė džiugesį, kad kiekvienais metais šeimų šventėje susiburia vis daugiau alytiškių. ,,Alytus – šeimų miestas. Alytus – viena šeima. Laikas, praleistas su šeima, yra neįkainojmas ir labai brangus”, - sakė vicemerė.

Pasveikino ir šios šventės sumanytoja Rimantė Adomaitienė. Ji palinkėjo, kad kiekviena diena būtų kaip šventė.

 

Alytiškius savo pasirodymais džiugino Vilijos sporto ir rekreacijos klubo šokėjos, Alytaus jaunimo centro (AJC) vokalinė studija „Bel canto“,   AJC vokalinė studija „Boružėlė“, AJC vokalinė studija, šokio ir laisvalaikio studijos „Primavera“ vaikų ir suaugusiųjų grupių, Lopšelio darželio „Putinėlis“ ugdytinių ir kiti  pasirodymai. 


Vyko ir šokio pamoka suaugusiems. Kurią vedė Julija Ambrasienė ir Loreta Zabalujeva.


Netrūko ir sportinės veiklos. Alytiškių laukė ir masinė mankšta. 


Mažuosius šventės dalyvius sužavėjo paspirtukų varžybos su meškučiu „Kutis“ ir „Olimpo kalno“ trenere Simona Vaičiuliene. 


Aerobikos ir kūno rengybos studija „Rūta fitness“ (trenerė AJC fizinės parengties ir sveikatingumo mokytoja Rūta Karkauskaitė-Ivanauskienė)


Aikido klubo pasirodymas irgi abejingų nepaliko. 


Daug smagių emocijų vaikams ir suaugusiems suteikė dresuotų šunų pasirodymas. Alytaus kinologijos klubas „Cerberis“ susipažindino su apmokytais šunimis.


Pažinimo pievelėje linksmino vaikų mylimi personažai. Vyko edukacijos, aktyvios užduotys, žaidimai visai šeimai ir daug kitų pramogų. 


Šventės metu vyravo puikios nuotaikos, girdėjosi vaikų juokas ir šurmulys. Alytiškiai pasijautė tarsi būtų viena didelė šeima.