Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Japoniškas masažas Alytuje – spindinti veido oda be injekcijų

Alytusplius.lt inf.  •  info@alytusplius.lt  •  9:45, 2017-12-10

Grožio niekada nebūna per daug. O ypač jo poreikis išauga prieš šventes, kai kiekvienam norisi suspindėti, nustebinti, atsinaujinti ir atsijauninti taip, kad spindėtų ne tik veidas, bet ir siela.  Ar tai įmanoma? Taip, - patikina „Kristalų namų“ vadovė Gintarė Rimkutė-Merčaitienė, įvaldžiusi  japonų Shiatsu masažo subtilybes. 

 

„Shiatsu nėra įprastas veido masažas – tai technika, apjungianti senosios Rytų medicinos išmintį ir šiuolaikines pažangiausias technologijas. Grožio specialistai ją vadina revoliucija veido priežiūros srityje ir labai rimta alternatyva pastaruoju metu išpopuliarėjusioms injekcijoms, kurios anaiptol ne visuomet duoda laukiamus rezultatus“, - sako G. Rimkutė-Merčaitienė.

 

Kaip Shiatsu, kurią atliekant naudojami tik itin aukštos kokybės japoniški MENARD firmos grožio produktai, atsirado Alytuje? 

 

„Kristalų namų“ vadovė atvira: viską diktuoja klientų poreikis. Kai prieš metus viena klientė paprašė „ko nors išskirtinio“, nenaudojant jokių aparatų, G. Rimkutė-Merčaitienė to „kažko išskirtinio“ ir pradėjo ieškoti. Shiatsu atradimas beveik sutapo su „Kristalų namų“ antruoju gimtadieniu – juk prabėgus metams norisi kažko naujo.

 

O Shiatsu – naujiena ne tik „Kristalų namuose“, Alytuje, bet ir visame regione. Nes G. Rimkutė-Merčaitienė laikosi būtent tokios nuostatos – pasiūlyti tai, ko nėra arti aplinkui.

 

Unikalią Shiatsu techniką sukūrė ir užpatentavo jau beveik šešis dešimtmečius gyvuojančios japonų kompanijos MENARD ekspertai.

 

„Kompanijos credo yra – ieškoti tikrojo grožio, kuris matomas ne tik išoriškai, bet ir kyla iš vidaus. Tai įrodymas, kad kompanija orientuojasi ne į atskirų produktų kūrimą, bet mato žmogų, kaip visumą, kur natūralus grožis yra neatsiejama geros žmogaus sveikatos dalis“, - pasakoja G. Rimkutė-Merčaitienė.

 

Ji pripažįsta, kad išmokti Shiatsu technikos ir ją įvaldyti nėra paprasta, nes norint teisingai ją atlikti, reikalingos ir teorinės Rytų medicinos žinios, ir praktiniai įgūdžiai, mat masažiniai judesiai apjungia ir akupresūrą, kuomet pirštų galiukais masažuojami biologiškai aktyvūs taškai, kurių poveikis siekia net pačius giliuosius odos audinius ir tuo būdu lyginamos raukšlelės ir  stangrinama veido ir dekoltė oda.

 

„Kristalų namuose“ Shiatsu procedūros su MENARD priemonėmis atliekamos jau nuo lapkričio pabaigos.  Maksimalus efektas pasiekiamas, kad procedūra atliekama du kartus per mėnesį 10-15 kartų. Programa padeda atstatyti ląstelės gyvybingumą, suteikia odai skaistumo, stangrumo ir taip trūkstamos drėgmės. 

 

Japonų programa kiekvienam suteikia galimybę tapti jos nariu ir išskirtines kosmetikos priemones, kurios naudojamos ir procedūrų metu, ir namuose, gauti  už gerokai mažesnę kainą. 

 

Palepinti savo veidą ir, žinoma, save patį malonia kalėdine staigmena – unikaliu Shiatsu masažu – dabar taip paprasta – tereikia užsukti į Kristalų namus, įsikūrusius  Vingio g. 6, Alytuje arba  dėl vizito susitarti paskambinus tel. 8-670 57775. 

 

Komentarų nėra