Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Įsisiautėjęs padegėjas supleškino gyvenamąjį namą ir ūkinį pastatą

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  16:29, 2019-06-12
Įsisiautėjęs padegėjas supleškino gyvenamąjį namą ir ūkinį pastatą.

Alytaus rajone, Daugų seniūnijoje, Rimėnų kaimo žmonės išsigandę ir sunerimę. Jų kaime, įtariama, siautėja padegėjas. Antradienio vakarą čia užsiliepsnojo didžiulis ūkinis pastatas, o po vidurnakčio – ir gyvenamasis namas. Abu pastatai sudegė.

 

Pirmąjį pranešimą ugniagesiai gavo prieš 17 val.

 

Į įvykio vietą, Rimėnų kaime, Beržų gatvėje, išvyko net šešios autocisternos, kadangi liepsna buvo apėmusi didžiulį ūkinį pastatą. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna, stogas jau buvo įgriuvęs. Greta ūkinio pastato stovėjo dar du mediniai pastatai. Vieną jų išsaugoti pavyko, kito pastatas apdegė: nudegė dalis stogo, aprūko vidaus sienos.

 

 

Antrasis pranešimas apie gaisrą Rimėnuose gautas jau po vidurnakčio. Tąkart ugnis įsiplieskė Suvingio gatvėje esančiame gyvenamajame name. Atvykus ugniagesiams namas degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė pastato stogas ir medinė perdanga. Išdegė vidus ir jame buvę įvairūs namų apyvokos daiktai.

 

 

 

Įtariama, kad abu gaisrai kilo dėl tyčinės žmogaus veiklos. Alytaus policijos Komunikacijos skyriaus atstovė Eglė Kačinskienė teigė, kad trečiadienį dėl gaisrų Alytaus rajone, Rimėnų kaime, pradėti du ikiteisminiai tyrimai.

 

Alytusplius.lt žiniomis, gaisrai kaime galimai įsiplieskė po to, kai kilus konfliktu tarp vietos gyventojų, vienas jų keršydamas padegė ir ūkinį pastatą ir gyvenamąjį namą.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai