Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Fontane besimaudantis nuogalius: o ką, negaliu?

Eglė Indrelytė, Raimonda Andriulionytė  •  egle@alytusplius.lt, raimonda@alytusplius.lt  •  16:25, 2015-06-29
Fontane besimaudantis nuogalius: o ką, negaliu?
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytaus Senamiesčio skvere išvystas vaizdas šiandien šokiravo ne vieną. Čia, vidury dienos, išsirengęs visiškai nuogai ir įlipęs į fontaną, prausėsi vyriškis. „O ką, negaliu? Kaune visuose fontanuose maudžiausi ir niekas nieko nesakė, o čia visiems parūpo“, - piktinosi iš vandens išlipęs vyras, jau užsimovęs trumpikes.

 

Tai pamatę žmonės buvo pasipiktinę. Ar miesto fontanas jau tapo miesto prausykla?

 

Apie ketvirtą valandą popiet, tvarkingai savo rūbus ant fontano krašto pasidėjęs, vyras prausėsi. Akivaizdu, kad jo nė kiek neglumino aplink vaikščiojantys žmonės ar pro šalį važiuojantys automobiliai. Regis, jis, besiprausdamas fontane, jautėsi tarsi namuose. 

 

Po maudynių nuogaliui ramiai apsirengti sutrukdė atvažiavę policijos pareigūnai. Tik su trumpikėmis ant suoliuko sėdėdamas vyriškis ramiai rengėsi ir stebėjosi: kas čia tokio, kad išsimaudė? 

 

Vyras pasakojo, kad Kaune ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose niekas maudytis fontanuose jam netrukdo. „O čia atrodo, kad baisiausias dalykas būtų", - dėstė maudynių viešoje vietoje mėgėjas, pasakojęs, kad aplinkinių nesigėdina.

 

Paklausus, kodėl vyras nepasiieško atokesnės vietos maudynėms, Balbieriškio gyventojas tikino, kad su draugais maudosi ir Dailidėje, bet būdamas vienas renkasi fontanus.

 

Pareigūnai primygtinai siūlė vyrui greičiau rengtis ir keliauti maudytis tam skirtose vietose.

 

Komentarų nėra