Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Dovana miestui – muzikinis suolelis su natūralaus dydžio Antano Saulyno skulptūra

Alytaus miesto savivaldybės informacija  •    •  20:48, 2023-11-24
Muzikinį suolelį su natūralaus dydžio Antano Saulyno skulptūra miestui dovanojo Alytaus Dzūkijos LIONS klubas.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Žalioj stotelėje žvelgiu į kelio vingį,

Vaikystės pasakos jau taip toli.

Žalioj stotelėje beržai sėkmės man linki,

Beržų linkėjimai žali žali.

 

Ar prisimenate šią dainą?

 

Taip, tai yra poeto, dainų tekstų autoriaus, alytiškio Antano Saulyno sukurta daina „Žalioj stotelėje“. Ją nuo šiol galėsite išgirsti prisėdę ant Žaliojoje gatvėje pastatyto muzikinio suolelio.

 

Muzikinį suolelį su natūralaus dydžio Antano Saulyno skulptūra miestui dovanojo Alytaus Dzūkijos LIONS klubas.

 

Penktadienio popietę buvo oficialiai atidengtas šis unikalus, Žaliąją gatvę papuošęs suolelis.

 

Už miestui padovanotą dovaną Alytaus Dzūkijos LIONS klubui dėkojo Alytaus miesto savivaldybės vicemerė Jurgita Šukevičienė.

 

„Džiaugiuosi, kad Alytaus mieste organizuojamos iniciatyvos, kurių metu prisimenami ir įamžinami garbingų miesto žmonių pasiekimai. Antanas Saulynas ne tik poetas, dainų tekstų autorius, pedagogas, bet ir asmenybė ypatingai reikšmingai įrašyta Alytaus miesto istorijoje. Ši skulptūra ir suoliukas– tai meno kūrinys, kuris ne tik papuoš Alytų, bet ir įamžins Antano Saulyno nuveiktų darbų atminimą“, - sakė vicemerė.

 

 

Alytaus Dzūkijos LIONS klubo prezidentas Henrikas Kirkliauskas padėkojo A. Saulyno skulptūros, pavadintos „Į žvaigždes“, autorei, skulptorei, klaipėdietei Rūtai Jankevičiūtei bei prie suolelio gamybos ir įrengimo prisidėjusioms įmonėms: UAB „Parama“, UAB „Grinduva“, UAB „Helvyta“, UAB „Tarzanija“, UAB „Virtuvės paslaptys“, V. Jaciunsko IĮ, UAB „Astra LT“,UAB „MY PC“ ir visiems Alytaus LIONS klubo nariams.

 

Ne tik minėtos dainos „Žalioj stotelėje“, bet ir Alytaus miesto himno autoriaus A. Saulyno skulptūra pagaminta iš marmuro, natūralaus akmens ir ąžuolo.

 

Tad jeigu eisite Žaliąja gatve, stabtelkite prie A. Saulyno suolelio ir bent trumpam prisėskite ant jo atsipūsti bei pasiklausyti dainos „Žalioj stotelėj“. Neabejojame, jog beklausant jos, Jus užplūs jaunystės prisiminimai...

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai