Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Dėl Lietuvą juodinančio filmo alytiškiai šturmuoja kino teatrą

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  15:00, 2014-01-20
Alytaus kino teatro "Dainava" salėje jau antrą savaitę filmo "Redirected/ Už Lietuvą!" metu nelieka tuščių vietų. Alytusplius.lt nuotr.

Prieštaringai vertinamas naujausias režisieriaus Emilio Vėlyvio filmas „Redirected/ Už Lietuvą!“ sulaukė ypatingo alytiškių susidomėjimo. „Tai yra filmas, kurį žiūrovai nori pamatyti labai greitai“, - sakė Alytaus „Dainavos“ kino teatro direktorius Kęstutis Repečka.

 

Anot Alytaus „Dainavos“ kino teatro direktorius, norinčiųjų pamatyti E. Vėlyvio filmą tiek daug, kad kino teatras jau antrą kartą nusprendė pratęsti filmo rodymo laiką. Tokia situacija yra todėl, kad Alytaus kino teatro salė nėra didelė, talpinanti tik 170 žiūrovų.

 

„Mes neturime galimybių talpinti daugiau žiūrovų. Pavyzdžiui, Vilniuje šį filmą iš karto paleido penkiose salėse“, - kalbėjo K. Repečka. Pasako jo, filmas „Redirected/ Už Lietuvą!“ bus rodomas iki vasario 7 dienos, o jeigu kils poreikis – ir dar ilgiau.

 

Lietuvių ir britų juodoji veiksmo komedija visoje Lietuvoje sulaukė labai daug skirtingų nuomonių. Štai savaitgalį po filmo kalbinta Simona sakė, kad filmas jai neprailgo, tačiau ji pastebėjo, kad jame yra daroma labai didelė antireklama Lietuvai. Pasak, Simonos, filmas – be aiškios pabaigos.

 

„Filmas, pranoko mano lūkesčius, nors nežinojau, ko tikėtis, kadangi girdėjau daug skirtingų nuomonių. Filmas man tiek pat patiko, tiek pat ir nepatiko dėl to, kaip reprezentuojama Lietuva. Pats filmo pastatymas labai neblogas, bet ta angliška pabaiga...jos tikėjausi kažkokios kitokios“, - kalbėjo iš kino teatro išėjusi Giedrė.

 

Anot Giedrės, norint įsigyti bilietus į filmą „Redirected/ Už Lietuvą!“ į kino teatrą teko atvykti du kartus. Mat pirmąjį kartą bilietų jau nebuvo likę.

 

„Buvau sausio 8 dieną, bet bilietų nebuvo visai tai savaitei, kadangi norėjau penkių bilietų vienoje eilėje. Tuomet važiavau dar po savaitės, 15 dieną, ir nupirkau 5 bilietus, kurie buvo likę vieninteliai penki iš eilės. Visur buvo likę po kelias vietas iš kraštų, ir tai tik sekmadieniui, sausio 19 dienai“, - stebėjosi Giedrė.

 

Alytaus kino teatro direktorius pastebėjo, kad visi lietuviški filmai sulaukia ypatingo susidomėjo.

Komentarų nėra