Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Darbą pradėjo Alytaus rajono savivaldybės vicemeras

Alytaus rajono savivaldybės informacija  •    •  11:24, 2023-05-22
Gegužės 22 d. – Alytaus rajono savivaldybės vicemero Aurimo Truncės pirmoji darbo diena.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Pirmadienį, gegužės 22 d., Alytaus rajono savivaldybės vicemero Aurimo Truncės pirmoji darbo diena. Jo darbotvarkėje vieni iš aktualiausių gyventojams klausimų – komunaliniai darbai ir atliekų surinkimas.

 

Vicemeras A. Truncė koordinuos komunalinio ūkio, architektūros, turto ir žemės ūkio klausimus, priešgaisrinės apsaugos įgyvendinimą, daugiabučių namų modernizavimo plėtrą.

 

Alytaus rajono savivaldybės taryba posėdyje gegužės 11 d. vienbalsiai pritarė merės Rasos Vitkauskienės siūlomai vicemero kandidatūrai ir vicemeru patvirtino Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovą, skyriaus pirmininką A. Truncę.

 

A. Truncė  turi politinės ir viešojo administravimo patirties, 2002–2007 m. jis buvo rajono savivaldybės mero pavaduotoju, 2007–2011 m. savivaldybės administracijos direktoriumi, nuo 2002-ųjų yra renkamas Alytaus rajono savivaldybės tarybos nariu. Šių metų savivaldybių tarybų rinkimuose į Alytaus rajono savivaldybės tarybą buvo išrinktas šeštą kadenciją. Dėl vicemero pareigų turėjo atsisakyti tarybos nario mandato. Jo vietą savivaldybės taryboje užims kitas pagal sąrašą išrinktas  Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovas.

 

A. Truncė gimė Alytaus rajone, yra 52-ejų metų, Lietuvos veterinarijos akademijoje yra įgijęs veterinarijos gydytojo specialybę.