Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 254

Dainavos progimnazijos mokiniai mokosi ne tik mokyklos suole

Dainavos progimnazijos informacija  •    •  20:22, 2019-09-27
Dainavos progimnazijos mokinių pamoka vyko ūkyje.
Dainavos progimnazijos nuotr.

Ar girdėjote, kaip Alytaus Dainavos progimnazijos 3–4 klasės mokiniai, lankantys pailgintos darbo dienos grupę, dalijosi įspūdžiais apie edukacinę pamoką ūkininko laukuose?

 

Daug galima išmokti iš vadovėlių, pasakojimų, bet patyriminis mokymasis yra vienas veiksmingiausių. Pailgintos grupės mokytoja Genutė Barysiene vyko pas ūkininką Mindaugą Anušauską, gyvenantį netoli Butrimonių miestelio. Ūkininkas papasakojo apie darbus laukuose, parodė turimą techniką. Jis noriai dalijosi ne tik savo patirtimi, bet ir rudens gėrybėmis. Kiekvienas galėjo išsirauti didžiausią morką, svogūną, nusiskinti moliūgą. Apdalinti daržovėmis mokiniai važiavo į Butrimonių miestelį pasigrožėti fontanu.

 

Džiugu, kad yra socialiai atsakingų ūkininkų, kuriems rūpi vaikai ir kurie nori parodyti daržovių kelią nuo laukų iki stalo. Ši pamoka suteikė mokiniams daug teigiamų emocijų. Smagu matyti laimingus vaikų veidus.

 

Ši pamoka finansuojama iš programos „Valgyk protingai“ projekto „Žinau, kas mano lėkštėje“ lėšų. Projektą mokykloje koordinuoja ir veiklas inicijuoja direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jurgita Kamandulienė. 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra