Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Ant kalėdinės eglės bus pakabinta papildomų girliandų

Raimonda Bernatavičienė  •    •  9:40, 2023-12-06
Darbai prie eglutės.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytiškiai trečiadienio rytą pastebėjo Rotušės aikštėje, prie kalėdinės eglės, vykstančius darbus. Vienas vyriškis prie eglės viršūnės buvo pasikėlęs autobokšteliu, kiti tuo metu darbavosi būdami apačioje. Šalia stovėjo atsivežtos dėžės, jose buvo matyti girliandos. Gyventojai teiravosi: gal koreguojamas eglės papuošimas, ar atsiras daugiau lempučių?

 

Kaip sakoma, dėl skonio – nesiginčijama. Vieniems kalėdinė Alytaus miesto eglė Rotušės aikštėje patinka ir žavi, kiti – laido kiritikos strėles. Įžiebus eglę, kai kam pasirodė, kad netinkamos lemputės, kiti pasigedo papuošimo pačioje viršūnėje, tretieji ragino pasidžiaugti natūralia, dailia egle ir mokėti patiems susikurti šventinę nuotaiką.

 

Kokie darbai vyksta prie eglutės – atsakė Alytaus miesto savivaldybės specialistai.

 

„Atsižvelgiant į tai, kad įžiebus eglutę, matėsi, jog kai kurios girliandos dėl vėjo sukeliamo šakų judėjimo kabo netiesiai, šiuo metu eglutę puošusi įmonė UAB ,,Ordo" jų kabėjimą pakoreguoja. Taip pat bus pakabinta keletas papildomų girliandų.

 

Atkreipiame dėmesį, kad visą Kalėdų eglutės žibėjimo laikotarpį įmonei priklauso jos papuošimo priežiūra“, - sakė savivaldybės atstovai.

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai