Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Ant alytiškės „galvos“ pakibo tūkstantis eurų: mokėti nesutinka

Daina Baranauskaitė, Kastytis Skrabulis  •    •  17:46, 2023-11-14

Į AlytusPlius.lt redakciją kreipėsi Lauko gatvės daugiabučio devintajame aukšte gyvenanti alytiškė Ona Zarauskienė. Moteris teigia negalinti ramiai miegoti: ji turi draudimo kampanijos įpareigojimą sumokėti arti tūkstančio eurų už aplietą po ja gyvenančių žmonių butą.

 

„Praėjusį šildymo sezoną mūsų daugiabutyje šiluma buvo įjungta naktį, jau miegojau. Santechnikas, kiek čia gyvenu, radiatorių nuorinti neateina, savo darbo neatlieka. Pasirodo, prakiuro radiatoriaus nuorinimo sistemos dalis ir per naktį lašėjo vanduo, užpylė aštunto aukšto gyventojus. Šie buvo apsidraudę, draudimas nori tą sumą išsiieškoti iš manęs. Nesutinku. Jeigu prieš šildymo sezoną tinkamai nepasiruošta, kodėl mokėti turiu aš. Esu pensininkė, man tai - dideli pinigai“, - sakė ponia Onutė.

 

Draudimo kampanija situacijos nekomentavo, apeliuodama, jog negali suteikti informacijos dėl Asmens duomenų įstatymo. Vis tik tikėtina, jog ponia Onutė gali lengviau atsidusti, mat lėšos, galima numanyti, praėjus metams, nebus išieškomos.

 

Apie daugiabučių priežiūros svarbą prieš prasidedant šildymo sezonui - profesionalų, ekspertinį komentarą pateikia šilumininkas Aldas Šerpenskas.

 

Aktuali istorija visiems, kurie gyvena daugiabučiuose - videoreportaže.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai