Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Amžinybėn iškeliavo ilgametis bokso treneris

  •    •  12:18, 2023-02-24
A.A. Sergejus Golubevas.

2023 m. vasario 23 d. Amžinybėn iškeliavo ilgametis bokso treneris Sergejus Golubevas.

 

Sergejus Golubevas gimė 1960-06-09 Kaune, vidurinį išsilavinimą įgijo savo gimtajame mieste. 1979 m. įstojo ir 1983 m. baigė Lietuvos valstybinį kūno kultūros institutą įgijo fizinio lavinimo dėstytojo, trenerio kvalifikaciją ir visą savo gyvenimą dirbo bokso treneriu.

 

1983 m. pradėjo dirbti Alytaus miesto Savanoriškoje sporto draugijoje „Žalgiris“, 1990 m. buvo pervestas į  Alytaus miesto Olimpinio rezervo specializuotą vaikų ir jaunių sporto mokyklą, 1991 m. dirbo Alytaus miesto vaikų ir jaunių sporto mokykloje „Olimpas“ ir nuo 1997 m. dirbo Viešojoje įstaigoje Alytaus sporto rūmuose dabartinėje Viešojoje įstaigoje Alytaus sporto ir rekreacijos centre iki 2022 metų. Palikti savo mėgstamą darbą turėjo dėl ligos.

 

Sergejus labai mylėjo savo darbą ir buvo jam atsidavęs, dėl ko jį mylėjo auklėtiniai ir gerbė kolegos. Per savo ilgą bokso trenerio karjerą išugdė daug stiprių sportininkų.  Tai – Olegas Demčenko, Paulius Kavaliauskas, a.a. Vladas Ališauskas, Rimas Kantaravičius, Raimundas Petrauskas ir kiti.   Vienas iš žymiausių pastarojo lauko jo išugdytų sportininkų buvo Arijus Vitlipas, Lietuvos jaunimo čempionate – 1 vieta, Pasaulio jaunimo čempionate – 9 vieta, bei Lietuvos jaunimo rinktinės narys, vėliau emigravo iš Lietuvos.  Pats treneris ne kartą buvo apdovanotas Kūno kultūros ir sporto departamento už nuopelnus Lietuvos sportui.

 

Komentarų nėra