Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytuje siūlo naujovę – kasmet trims medikams įteikti pinigines premijas

Raimonda Bernatavičienė  •    •  16:12, 2024-02-01
Asociatyvi nuotr.

Minint Medicinos darbuotojų dieną, Alytuje medikus siūloma pagerbti įteikiant ne tik padėkos raštus, bet ir apdovanoti juos piniginėmis premijomis. Tiesa, pritarti ar ne tokiam sprendimui – turės apsispręsti Alytaus miesto savivaldybės taryba.

 

„Kasmet, balandžio 27 d., minint Medicinos darbuotojų dieną, Alytaus miesto savivaldybė medikams organizuoja padėkos šventę, kurios metu jie apdovanojami savivaldybės mero padėkos raštais. Norint įnešti naujovių, stiprinti mediko profesijos prestižą, siūloma kas metus tris medikus apdovanoti ir piniginėmis premijomis“, - sakė Alytaus miesto savivaldybės vyriausiasis specialistas (savivaldybės gydytojas) Povilas Jagelavičius.

 

Pasak jo, metų medicinos darbuotojo premijos tikslas – įvertinti medicinos darbuotojus, motyvuoti ir skatinti juos už puikius profesinės veiklos rezultatus, sveikatos apsaugos plėtojimą, sveikos gyvensenos propagavimą, pasiaukojimą ir drąsą, gelbstint žmonių gyvybes. 

 

„Premijų skyrimas ir nominantų rinkimas – viena iš sveikatos priežiūros įstaigose dirbančių žmonių pagerbimo, o kartu ir motyvavimo priemonių“, - teigė P. Jagelavičius.

 

Tarybai pritarus, 1000 eurų piniginės premijos trims medikams būtų įteiktos šiemet, minint Medicinos darbuotojų dieną.

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai