Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 25 872

Alytuje planuojamos naujos statybos – iškils administracinis pastatas

Raimonda Andriulionytė  •    •  11:03, 2019-09-02
Taip turėtų atrodyti naujas statinys mieste.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Alytiškiams gerai matomoje vietoje planuojamos naujos statybos. Alytuje veikianti įmonė ketina plėsti savo veiklą ir netoli Statybininkų-Punsko-Jūratės gatvių sankryžos, Šienpjovių gatvėje esančiame sklype, statyti vieno aukšto administracinį pastatą su sandėliavimo patalpomis.

 

Administracinių patalpų plotas –  450 kvadratinių metrų, o sandėliavimo – 350 kvadratinių metrų.

 

Prie pastato atsiras automobilių stovėjimo aikštelė, bus suprojektuotas įvažiavimas.

 

Pastato architektūra priderinta prie aplinkos, su ja susiliejanti.  Projekto vadovės Ingos Stanevičienės teigimu, prie naujo objekto didelių automobilių srautų nebus.

 

Statybų užsakovė – įmonė „DANICA LT“, vykdanti veiklą baldų, jų detalių tiekimo srityje. Alytaus miesto savivaldybės tinklapyje jau yra paviešinti pastato statybos projektiniai sprendiniai, pateikta ir vizualizacija.

 

Pastato projektinių pasiūlymų aptarimas ir viešasis susirinkimas vyks Alytaus miesto savivaldybėje rugsėjo 2 dieną. Iki tol gyventojai galėjo teikti savo pastebėjimus projektuotojai.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra