Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 791

Alytaus rajone trys sporto erdvės bus pritaikytos neįgaliesiems

Alytaus rajono savivaldybės informacija  •    •  13:46, 2020-01-08
Atnaujintame Nemunaičio stadione bus įrengti ir neįgaliesiems tinkantys krepšinio ir tinklinio stovai.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Alytaus rajono savivaldybė pradėjo stadiono ir multifunkcinių sporto aikštelių remonto darbų pirkimo procedūras. Šiemet bus tvarkomos sporto erdvės Alovėje, Krokialaukyje ir Nemunaityje. Sporto aikštynai bus pritaikyti neįgaliesiems.

 

Savivaldybės projektą „Esamų sporto bazių plėtra Alytaus rajone“ finansavo  LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija iš Sporto rėmimo fondo, kurio lėšos skiriamos esamų sporto bazių plėtrai, priežiūrai ir remontui.  Alovės ir Krokialaukio multifunkcinių aikštelių bei Nemunaičio stadionui remontuoti skirta 210 tūkst. Eur. Savivaldybės projekto partnerė – Alytaus rajono meno ir sporto mokykla.

 

Remontuojant ir modernizuojant sporto aikšteles, jos bus  pritaikytos neįgaliesiems.  Alovėje ir Krokialaukyje bus pakeista multifunkcinių sporto aikštelių danga, įrengti specialūs krepšinio ir tinklinio stovai, tinkantys negalią turintiems žmonėms.

 

Nemunaičio stadione bus atnaujinta natūrali danga, bėgimo takelių asfaltbetonio danga, įrengta tinklinio aikštelė, bočio ir petankės žaidimų įrenginiai, taip pat neįgaliesiems tinkantys krepšinio ir tinklinio stovai. Atnaujintose sporto erdvėse bus organizuojami sporto užsiėmimai rajono įvairaus amžiaus gyventojams.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra