Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus Pramonės parke iškils nauja gamykla: įdarbins per 500 žmonių

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  12:02, 2019-03-13
Alytaus Pramonės parke iškils nauja gamykla: įdarbins per 500 žmonių.

Alytaus Pramonės parko laukia pokyčiai. Čia iškils nauja, minkštuosius baldus gaminsianti, gamykla. Visas naujos gamyklos plotas sieks daugiau nei 10 tūkst. kvadratinių metrų, greta gamyklos bus įrengta ir nemaža – beveik trims šimtams automobilių skirta - aikštelė.

 

Jeigu visi darbai vyks sklandžiai, tikėtina, kad gamykla veiklą Pramonės parke pradės metų pabaigoje.

 

Planuojama statyti gamykla – ne nauja įmonė Alytuje.  Į Pramonės parką persikels gobeleno ir odos gaminius minkštiems baldams gaminanti, šiuo metu Alytuje veikianti įmonė „Sofa Brands“.

 

Metų pradžioje vykusiame miesto tarybos posėdyje politikai pritarė minėtos įmonės investicijų ir žemės sklypo, esančio Pramonės parke, Fortų gatvėje, nuomos sutarčiai.

 

Jau rengiamas gamybos ir pramonės paskirties pastato ir jam reikalingos infrastruktūros projektas. Objektas priskiriamas ypatingiems statiniams.

 

Bendrovė ruošia gaminius baldų gamybai sukirpdama ir pasiūdama odinius ir gobeleninius gaminius pagal užsakovų pateiktus užsakymus. Planuojama, kad naujoje gamykloje dirbs 540 darbuotojų.

 

Prie pagrindinio įėjimo į pastatą numatoma įrengti dviračių stoginę.

 

Įmonės „Sofa Brands“ planai įsikurti Pramonės parke yra sulaukę įvairių vertinimų. Ši įmonė dar 2017 metais kreipėsi į savivaldybę dėl sklypo Pramonės parke nuomos ir investicijų sutarties pasirašymo. Vėliau „Sofa Brands“ jai suteikto žemės sklypo atsisakė, o po kelių mėnesių vėl kreipėsi į savivaldybę jau dėl kito žemės sklypo nuomos ir investicijų sutarties pasirašymo.

 

Tąkart sutartyje buvo numatytas punktas, kad Alytaus savivaldybė įsipareigoja įmonei kompensuoti iki 240 tūkst. eurų patirtas žemės sklypo sutvarkymo išlaidas.

 

Toks įrašas sutartyje sukėlė politikų pasipiktinimą, buvo nuspręsta parengti naują tvarką, kuri galiotų visoms įmonėms, ketinančioms investuoti į Alytaus Pramonės parką. Tvarka patvirtinta šių metų sausio mėnesį. Remiantis ja, tiek įmonė „Sofa Brands“, tiek ir kiti investuotojai galės tikėtis susigrąžinti iki 200 tūkst. eurų į žemės sklypą investuotų lėšų.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai