Alytaus plaukimo veteranai iš Gardino grįžo su medaliais

Alytaus plaukimo klubo „Koralis“ inf.  •    •  9:59, 2019-02-01
Alytaus plaukikai Gardine.
Alytaus plaukimo klubo „Koralis“ nuotr.

Gardine (Baltarusijos Respublika) devintą kartą vyko šio miesto atviros veteranų plaukimo pirmenybės. Jose dalyvavo apie 200 plaukimo entuziastų iš Lenkijos, Latvijos, Rusijos, Baltarusijos ir Lietuvos plaukimo klubų. Tarp jų – ir Alytaus plaukimo klubas „Koralis“.

Mūsų miesto sportininkai sėkmingai varžėsi su kitų klubų plaukikais. Geriausiai sekėsi sporto ir rekreacijos centro plaukimo treneriui Romui Garbinui. Jis savo amžiaus grupėje iškovojo du aukso medalius plaukdamas 50 m laisvuoju stiliumi ir 50 m krūtine.

Dvi antras vietas užėmė Borisas Kacebinas 50 m ir 100 m plaukdamas laisvuoju stiliumi. Elvinas Mockevičius sidabro medalius iškovojo plaukdamas 50 m ir 100 m nugara.

Pirmą kartą tokiose varžybose dalyvavęs Arvydas Pauliukas užėmė ketvirtą ir šeštą vietas, pagerinęs savo asmeninius rezultatus.