Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Aerobinės gimnastikos varžybose – 500 sportininkų ir 205 medaliai

SSK“ Šaulė GYM“ inf.  •    •  11:51, 2019-03-08
Varžybose dalyvavo per 500 sportininkų, kuriems išdalinti 205 medaliai.
SSK“ Šaulė GYM“ nuotr.

Alytuje ketvirtus metus iš eilės surengtas atviras Alytaus miesto aerobinės gimnastikos čempionatas ASRC taurei laimėti ir 2019 metų Lietuvos aerobinės gimnastikos nacionalinės lygos čempionatas.

 

Jis vyko Alytaus sporto ir rekreacijos centre. Iškilmingame varžybų atidaryme sveikinimo žodį tarė Lietuvos Aerobinės gimnastikos federacijos prezidentė Roma Aleksandravičienė, kuri įteikė padėkas Alytaus sporto ir rekreacijos centro direktoriui Tomui Stupuriui, Alytaus miesto savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus vedėjos pavaduotojui Adomui Andrušaičiui, SSK „ŠaulėGYM“ prezidentei Gitanai Vitkauskienei ir Alytaus SRC  ir SSK „ŠaulėGYM“ trenerei varžybų direktorei Loretai Spitrytei už pagalbą organizuojant šiuos čempionatus.

 

Sportininkų, komandų ir medalių gausa

 

Varžybose dalyvavo per 500 sportininkų, 27 komandos iš Kauno, Kauno rajonų, Klaipėdos, Visagino, Molėtų, Alytaus, Prienų, Jonavos, Visagino, Lazdijų ir Veisiejų.

 

ASRC ŠaulėGYM komandai atstovavo 39 sportininkės, treniruojamos Loretos Spitrytės.

 

Varžybų metu sportininkai varžėsi vaikų, jaunučių, jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų amžiaus grupėse, vienetų, mišrių porų, trejetų, penketų bei šokio aerobikos rungtyse.

 

Varžybinius pratimus vertino 17 teisėjų. Dalyviai buvo vertinami pagal privalomosios programos atlikimą, sudėtingumo elementus, meistriškumą, artistiškumą ir aikštelės ploto panaudojimą.

 

Apdovanojimų ceremonijos metų buvo išdalinti 205 medaliai prizininkams ir ASRC įsteigtos taurės sportininkams, kurie savo amžiaus grupėje pasiekė aukščiausią rezultatą.

 

ASRC ŠaulėGYM varžybiniai rezultatai

 

I vieta – V1 GR Patricija Rulytė, Samanta Ruminaitė, Vanesa Kerevičiūtė, Aleksandra Mikelaitytė, Kotryna Banytė

 

III vieta – J1 GR Agota Bytautaitė, Miglė Stepanavičiūtė, Paulina Senūtaitė, Vaiva Danisevičiūtė, Kamilė Urbanavičiūtė

 

I vieta – J2 AD Kamilė Klimaitė, Ugnė Baliūnaitė, Ieva Valaikaitė, Greta Mališauskaitė, Smiltė Babiliūtė, Viltė Verseckaitė

 

Komandos trenerė: Loreta Spitrytė

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai