Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Adelė Dimšienė. Žiupsnelis politikos ir visa tiesa apie sveikatos sistemos ydas

Daina Baranauskaitė, Kastytis Skrabulis  •    •  8:45, 2024-03-02

Laidoje „Politika su Daina“ – Alytaus miesto savivaldybės tarybos narė Adelė Dimšienė.

 

Socialdemokratų rinkiminiame sąraše A. Dimšienė buvo 20-uoju numeriu, po rinkimų alytiškiai ją išreitingavo į 14-tą vietą, surinko 831 balsą. 

 

„Alytaus taryboje dirbau keturias kadencijas, dabar po pertraukos – man penktoji kadencija. Labai maloniai nustebau, tačiau šį kartą surinkau daugiausiai alytiškių balsų, todėl esu įpareigota jų nenuvilti, turiu daug veiklos, ypatingai dėl sveikatos sistemos ydų. Sieksiu, kad regioninė sveikatos apsaugos politika būtų ne vien skambūs žodžiai, tariami sostinėje, bet realybė, kad Alytaus ligoninė ir poliklinika būtų stiprinamos“, - kalbėjo Alytaus miesto savivaldybės taybos narė A. Dimšienė.

 

Ji teigė pritarusi idėjai dėl naujo poliklinikos pastato statybos. „1977 metais statytas poliklinikos pastatas atliepė to meto realybę. Kai poliklinikos pastatas perėjo rajono savivaldybei – situacija pasikeitė. Dabar negalime investuoti į svetimą pastatą. O pokyčių reikia, viena iš priežasčių – vasarą darbuotojams sudėtinga dirbti dėl karščio. Naujos poliklinikos statyba – vienas geriausių sprendimų“, - įsitikinusi A. Dimšienė.

 

Apie pacientų eiles ir kaip jas mažinti, apie sveikatos sistemos, visuomenės psichinės sveikatos stiprinimą, apie tai, kokių pokyčių reikia Alytui – pokalbis su Alytaus miesto tarybos nare Adele Dimšiene.

Komentarų nėra