Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Abejingų nepalikęs VASAROS FONTANAS sugrįžta: putų šou, koncertas ir daugybė atrakcijų!

Alytaus kultūros centro informacija   •    •  16:50, 2023-07-15
Alytaus kultūros centro nuotraukos

Vasara Alytuje jau nebeįsivaizduojama be paties ryškiausio ir vasariškiausio renginio – VASAROS FONTANO. Praėjusiais metais sulaukęs itin didelio Jūsų susidomėjimo, šįkart žada pasiūlyti dar daugiau pramogų ir stipriai išaugusią programą. 

 

Scenoje išgirsime vieną sparčiausiai kylančių jaunosios kartos Lietuvos atlikėjų, kurio dainas jau žino visi, – Roką Yan. Koncertinėje vakaro programoje taip pat skambės Alytaus jaunimo centro vokalinių studijų „Boružėlė“ ir „Šypsena“  jaunųjų atlikėjų dainos.

 

Geros nuotaikos dozę žada Alytaus jaunimo centro dramos studija „Skrajokliai“, kurių sukurtą miuziklą „Brėmeno muzikantai“ (pagal A. Giniočio libretą) išvysime VASAROS FONTANO programoje.

 

Vakaro pabaigoje Jūsų laukia KINAS VEŽA dovana – lietuviškai dubliuoto filmo visai šeimai „Tigro kelionė Himalajuose“ peržiūra. Filmas pakerės ne tik stulbinančiais Himalajų vaizdais, bet ir padovanos jaudinančią istoriją apie meilę, draugystę bei pagarbą gamtai. Vieną naktį našlaitis Balmanis netyčia pamato, kaip brakonieriai nušauna tigrę, o jos jauniklį įmeta į narvą, tikėdamiesi pelningai parduoti. Prisidengęs nakties tamsa, berniukas išvaduoja tigriuką iš nelaisvės ir leidžiasi į ilgą, varginančią ir pavojų kupiną kelionę, kurios tikslas – aukštai kalnuose įsikūręs  vienuolynas, dar žinomas „Tigro lizdo“ vardu, kuriame gyvenantys vienuoliai saugo, globoja ir rūpinasi nykstančiais galingaisiais tigrais.

 

Šventėje Jūsų taip pat lauks pagrindinis jos simbolis – putų fontanas. Tad nusiteikite šėlionėms ir maudynėms putų jūroje. Sausi rūbai persirengti tikrai pravers, nes putų žada būti dvigubai daugiau negu praėjusiais metais. Mažųjų šventės lankytojų laukia batutai, piešimas ant veidukų ir kiti žaidimai. Vyresnieji galės smagiai pasivaržyti Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro paruoštose estafetėse ir įvairiose kitose rungtyse, savo taiklumą išbandyti veiksiančiame tire. Po gausybės veiklų galėsite pasistiprinti užkandžiais ir gėrimais. O kad šventės prisiminimai išliktų ilgiau – juos išsaugoti padės fotobūdelė.

 

Smagus laikas kartu su gera kompanija, puikus koncertas ir daugybė pramogų po atviru dangumi – visa tai rasi liepos 26 d. VASAROS FONTANE!

 

 

RENGINYS NEMOKAMAS

Komentarų nėra