Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 791

Iš varžybų Utenoje Alytaus lankininkai grįžo pasipuošę medaliais

VšĮ „Žaliasis lankas“ informacija  •    •  11:58, 2020-02-25
Papildomą šūvį taikliau šovė Rugilė, taip iškovodama aukso medalį.
VšĮ „Žaliasis lankas“ nuotr.

Utenoje šį savaitgalį vyko vienos didžiausių šio sezono Lietuvos lankinkų varžybų – Utenos taurė. Varžybose dalyvavo 91 lankininkas iš Lietuvos, Latvijos, Estijos bei Rusijos. Tarp dalyvių  buvo ir alytiškiai, „Žaliojo lanko“ atstovai – iš viso 11 lankininkų.

 

Geriausiai šiose varžybose sekėsi jaunosioms ASRC-Žaliasis lankas atstovėms Rugilei Tamulynaitei bei Viktorijai Seiliūtei. Jau po kvalifikacijos Rugilė buvo pirmoje vietoje, o Viktorija – antrojoje. Šias vietas jos išlaikė ir atkrintamosiose varžybose, įveikdamos visas varžoves ir patekdamos į kovą dėl aukso, kur joms teko kovoti vienai su kita.

 

Po penkių serijų rezultatas buvo lygus 5:5, tad išaiškinti nugalėtojai prireikė papildomo šūvio. Šįkart papildomą šūvį taikliau šovė Rugilė, taip iškovodama aukso medalį. Viktorijai atiteko antroji vieta.

 

Taip pat puikiai pasirodė ir druskininkietis „Žaliojo lanko“ atstovas Stasys Svetlauskas, šaudantis ilgųjų lankų grupėje. Po kvalifikacijos Stasys buvo pirmoje vietoje, ir sėkmingai skynėsi kelią iki finalo, kuriame jam teko susitikti su stipriu sportininku iš Rusijos Sudilovskij Andrej. Kova vyko iki paskutiniosios penktosios serijos, kurioje, deja, šįkart taiklesnis buvo svečias iš Rusijos. Stasys užėmė antrąją vietą ir pasipuošė sidabro medaliu.

 

 

Nuo jaunųjų sportininkių neatsilikti stengėsi ir jų trenerė Inga Timinskienė, šaudanti olimpinių lankų moterų grupėje. Ne taip sėkmingai pradėjusi kvalifikaciją, Inga sėkmingai skynėsi kelią atkrintamosiose varžybose ir, nors ir suklupusi, pusfinalyje prieš kvalifikacijos lyderę estę Laurą Nurmsalu, finale iškovojo bronzos medalį ir trečiąją vietą.

 

Šios varžybos buvo dalis pasiruošimo jau kitą mėnesį vyksiančiam Lietuvos čempionatui ir, žinoma, vasarą artėjančiam Europos čempionatui bei olimpiniam atrankos turnyrui, į kuriuos pretenduoja net kelios alytiškės lankininkės.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra