Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Tėvai miesto valdžiai: „Prieš rinkimus prašėte atiduoti savo balsą jums, dabar mes prašome – atiduokite balsą mūsų vaikams“

„Sakalėlio“ pradinės mokyklos nuotr.  •    •  10:16, 2023-06-14

Alytaus „Sakalėlio“ pradinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikų tėvai dar nepraranda vilties, kad minėta grupė mokykloje galėtų būti suformuota, ir jų šešiamečiai vaikai turėtų galimybę lankyti norimą mokyklą. Tėvai išsiuntė laišką Alytaus miesto savivaldybės vadovams, visiems tarybos nariams, kviesdami jiems patogiu metu atvykti į mokyklą ir patiems savo akimis įsitikinti, kokios sąlygos ten sudarytos.

 

„Artėjant rinkimams į savivaldybes, Jūs mūsų prašėte palaikyti Jus, atiduoti už Jus balsą. Jumis patikėjome, pasitikėjome, Jus išklausėme, palaikėme, atidavėme už Jus savo balsą. Taip likimas lėmė, kad šiandien mes stovime prieš Jus ir prašome atiduoti savo balsą - mums. Tiksliau, ne mums, o mūsų vaikams“, - laiške rašo tėvai.

 

Pridedame visą miesto valdžiai adresuotą tėvų kreipimąsi:

 

 

KREIPIMASIS Į:

 

Merą Nerijų Cesiulį, Vicemerę Jurgitą Šukevičienę, Alytaus miesto tarybos narius:

 

Rimantę Adomaitienę, Svajūną Adžgauską, Oną Balevičiūtę, Arvydą Baublį, Vilmantą Bliujų, Kęstutį Dambrauską, Adelę Dimšienę, Teresę Draugelienę, Tadą Gryn, Vytą Jazepčiką, Andrių Jučą, Rolandą Juonį, Laimą Vincę Kirkliauskienę, Šarūną Klėgerį, Povilą Labuką, Nijolę Makštutienę, Valių Micevičių, Rimantą Prūsaitį, Valdą Račkauską, Raimondą Remeikienę, Petrą Sabaitį, Mindaugą Šimą, Henriką Šivoką, Povilą Vadeiką, Simoną Vaičiulienę, Jurgį Valiūną, Valerijų Vencių.

 

DĖL PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖS NAIKINIMO ALYTAUS „SAKALĖLIO“ PRADINĖJE MOKYKLOJE

 

2023m birželio 13 d. Alytus

 

GERB. ALYTAUS SAVIVALDYBĖS MERE, VICEMERE, TARYBOS NARIAI,

 

Mes, Alytaus ,,Sakalėlio'' pradinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės tėveliai, kreipiamės į Jus. Artėjant rinkimams į savivaldybes, Jūs mūsų prašėte palaikyti Jus, atiduoti už Jus balsą. Jumis patikėjome, pasitikėjome, Jus išklausėme, palaikėme, atidavėme už Jus savo balsą. Taip likimas lėmė, kad šiandien mes stovime prieš Jus ir prašome atiduoti savo balsą – mums. Tiksliau, ne mums, o mūsų vaikams. Vaikams, kurie yra šešiamečiai, kad jie galėtų lankyti ,,Sakalėlio'' pradinėje mokykloje priešmokyklinio ugdymo klasę. Dovanokite savo balsą mūsų vaikams, kad jie galėtų mokytis pas nuostabią PUG mokytoją, apie kurią, lankiusių vaikų tėvų atsiliepimai yra patys geriausi.

 

Mes šiuo kreipimusi neprotestuojame, mes, tiesiog, Jūsų nuolankiai prašome, leisti mokytis mūsų vaikams šioje mokykloje. Leiskite jiems augti ir formuotis asmenybėms, būtent, čia. Leiskite eiti į vieną mokyklą su broliu ar sese, kurie jau yra šios mokyklos mokinukai.

 

Mes Jūsų prašome, leiskite jiems puosėleti etninę kultūrą, nes tai vienintelė mokykla, puoselėjanti etninę kultūrą, leiskite jiems būti saugiais. Visi sutiks, kad statant namus yra svarbiausia pamatai, leiskite, kad mūsų vaikams būtų padėti stiprūs pamatai. Kaip psichologai teigia, vaiko erdvė – puiki vieta potencialui skleistis. Leiskite vaikams skleistis ,,Sakalėlio" mokykloje priešmokyklinio ugdymo grupėje.

 

Mūsų, ir ne tik, akimis – tai idealiausia vieta šešiamečiams. Jeigu nepavyko įtikinti, kviečiame Jus, 2023 m. birželio 14, 15, 16, 19, 20 ar 21 dienomis nuo 8.00 val. iki 17.00 val. (prašome, Jums patogu laiką pranešti atsakant į šį laišką) atvykite į ,,Sakalėlio'' pradinę mokyklą, adresu Jaunimo g. 1, Alytus, pavaikščiokite, apsidairykite, pažiūrėkite ir tikrai pajusite, kad mes nemeluojame, nieko neišgalvojame.

 

Pats Gerbiamas V. Valūnas per susitikimą su tėveliais patvirtino, kad klasė puikiausiai įrengta, mokytojos akys spindi, klasei nereikia jokios savivaldybės paramos, ji išsilaikytų iš valstybės pinigėlių.

 

Su didžiausia viltimi, PUG tėveliai.