Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Tarybos narė O. Balevičiūtė: „Neskubėkit kritikuoti. Pažadus vykdome – kantrybės“

Daina Baranauskaitė, Kastytis Skrabulis  •    •  9:02, 2024-06-08

Laidoje „Politika su Daina“ – Alytaus miesto savivaldybės tarybos narė Onutė Balevičiūtė. O. Balevičiūtės priešrinkiminis numeris socialdemokratų sąraše buvo 17. Vis tik pelniusi 1226 alytiškių balsus – išreitinguota į devintą vietą. Politikė yra Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkė.

 

Tarybos narė sutinka, jog socialdemokratams Alytaus taryboje turint bene absoliučią daugumą – tai ne tik žmonių pasitikėjimo dovana, bet ir atsakomybės našta. „Per ketverius metus su komanda įsipareigojome atlikti 102 darbus. Neskubėkit kritikuoti. Pažadus vykdome – kantrybės“, - sako O. Balevičiūtė.

 

Ji teigia matanti neigiamus komentarus socialinėje erdvėje ir pasigendanti pozityvesnių vertinimų. „Tarybai strateguojant, administracija labai nuoširdžiai dirba. Miestas keičiasi“, - sako ji.

 

O. Balevičiūtės karjeroje – daug svarbių Alytuje pareigų: Vyriausybės atstovė, apskrities viršininko pavaduotoja, savivaldybės kontrolierė, Ekonomikos ir investicijų departamento direktorė, mero, Seimo nario patarėja. Paskutinės pareigos iki priesiekė kaip tarybos narė  – Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorė, suvaldžiusi, stabilizavusi nelengvą situaciją, anapilin išėjus tuometiniam administracijos vadovui Jurgiui Krasnickui.

 

Apie naujos poliklinikos statybas, kas sunešiojo geležines klumpes pritraukiant investuotojus į Alytaus pramonės parką ir kitus esminius pokyčius, įvykusius per metus naujos kadencijos tarybos darbą – pamatykite laidoje „Politika su Daina“. 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai