Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Tarptautinėse šaudymo sporto varžybose – alytiškių pasiekimai

Karolis Latauskas  •    •  14:48, 2020-01-22
Alytiškiai dalyvavo Vilniuje vykusiose tarptautinėse šaudymo sporto varžybose „Polonia 2020″.
Karolio Latausko nuotr.

Alytiškiai dalyvavo Vilniuje vykusiose tarptautinėse šaudymo sporto varžybose „Polonia 2020″. Šiemet jose dalyvavo virš 260 šaulių iš Lenkijos, Latvijos, Estijos, Vokietijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Lietuvos. Varžybos vyko pagal amžiaus grupes, o galutiniame finaliniame šaudyme dalyvavo 20 aukščiausius rezultatus pasiekusių sportininkų.

Šautuvo rungtyje į finalinį dvidešimtuką papuolė net penki alytiškiai: Kęstutis Petniūnas, Rokas Petkevičius, Martyna Džapbarovaitė, Jūratė Česynaitė, Karolis Girulis ir viena Kauno atstovė. Finalinį šaudymą laimėjo sportininkė iš Vokietijos, antroje vietoje liko Karolis Girulis, o Jūratė Česynaitė 0,1 taško pralošė trečiąją vietą užėmusiai Estijos atstovei.

Šautuvo rungtyje amžiaus grupėse alytiškiai buvo nepralenkiami. Vyrų grupėje Karolis Girulis iškovojo pirmąją vietą, Kęstutis Petniūna – antrąją. Moterų grupėje Jūratė Česynaitė užėmė pirmąją vietą. Jaunimo tarpe Rokas Petkevičius taip pat buvo pirmas, o Martyna Džapbarovaitė – trečia.

Pistoleto rungtyje geriausiai pasirodė Kęstutis Bilius, kuris papuolė į finalinį dvidešimtuką. Kęstutis suaugusiųjų grupėje iškovojo antrąją vietą.