Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 23 465

Šventė, subalansuota gyvūnams, bet linksma bus ir jų šeimininkams

  •  Organizatorių inf.   •  14:31, 2019-10-04
Pernykštės šventės akimirka.
Organizatorių nuotr.

Visi, kurie myli gyvūnus, šį sekmadienį yra kviečiami prie Alytaus Dailės mokyklos į čia rengiamą šventę gyvūnams ir jų mylėtojams. Nebe pirmą kartą tokį renginį organizuojanti Dzūkijos gyvūnų globėjų asociacija ir šiemet šventę pavadino „Mes komanda", pabrėždami, kad ne tik tėvai ir vaikai, bet ir mūsų augintiniai yra mūsų šeimos dalis. Mes su jais - viena komanda.

 

Šventės, kuri skirta Pasaulinei Gyvūnų Globos dienai, metu vyks įvairios keturkojams ir jų šeimininkams skirtos rungtys, kurios dovanos geras emocijas ir šypsenas visiems, atėjusiems į šventę.


Visi augintiniai turės daug progų parodyti save, savo sugebėjimus bei charakterį ir už tai bus pavaišinti „skaniukais“. Žavesį kels Alytaus sportinių šunų klubo „Cerberis” dresuotų šunų pasirodymai.

Renginyje dalyvausiantys asociacijos „Keturkojo viltis" savanoriai, bandys rasti namus savo globotiniams. Viliamasi, kad į renginį ateis daug gyvūnus mylinčių žmonių ir beglobiai keturkojai bus priimti į alytiškių šeimas.

 

Vaiko ir mamos dienos centro „Kutis” kolektyvas šventės metu žaismingai bendraus su vaikais, kurie tikriausiai irgi norės turėti tokius pat pieštus ūsus ar nosį, kaip šuniukai ar kačiukai.

Šventės metu vyksiantis koncertas, vedėjo  vedamos viktorinos bei dalinama karšta arbata, niekam neleis liūdėti ar šiaip būti blogos nuotaikos.

Ateikite ir jūs! Šį sekmadienį (spalio 6 d.)  12:00 val. prie Alytaus Dailės mokyklos (S. Dariaus ir S. Girėno g. 25, Alytus). Renginys nemokamas. Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra