Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Sunegalavus vaikui mama nemaloniai nustebo įstaigoje neradusi nė vieno dirbančio gydytojo

Raimonda Bernatavičienė  •    •  9:39, 2024-04-12
Asociatyvi nuotr.
mediakatalogas.lt nuotr.

„Noriu pasidalinti labai dideliu nusivylimu“, - po apsilankymo Simno ambulatorijoje savo nuomonę viešai išsakyti panoro mažamečio vaiko mama. Ji tvirtino, kad viduryje dienos atvažiavus į šią įstaigą, nebuvo nė vieno dirbančio gydytojo, kuris būtų galėjęs apžiūrėti sunegalavusį vaiką. Tuo tarpu Alytaus rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė teigia, kad skubią pagalbą tikrai galima gauti ir nurodė, ką tokiu atveju reikėtų daryti.

 

Į AlytusPlius.lt besikreipusi moteris pasakojo, kad skubiai apsilankyti Simno ambulatorijoje jai prireikė kovo 29 d., penktadienį, kadangi dviejų metų vaikui suskaudo ausį. Pagalbos ji kreipėsi ir į ambulatoriją atvyko 14 val. Mamos tvirtinimu, tuo metu nebuvo nė vieno dirbančio šeimos gydytojo.

 

„Anksčiau tokių problemų niekada nekilo. Dabar keista – juk tokia didelė seniūnija, o tokiu metu nėra nė vieno gydytojo, kuris galėtų apžiūrėti mažą vaiką“, - sakė pasipiktinusi moteris. Jos nuomone, taip būti neturėtų: jei jau yra ambulatorija, tai norėtųsi, kad ir gydytojas dienos metu ten dirbtų.

 

Susidariusią situaciją pakomentavo Alytaus rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPS) direktorė Giedrė Ilgūnaitė. Simno ambulatorija yra PSPC padalinys.

 

„Simno ambulatorijoje darbo dienomis dirba dvi šeimos gydytojos. Minėtą savaitę viena iš gydytojų atostogavo, visus iš anksto užsiregistravusius pacientus priėmė ją pavadavusi kolegė, kuri taip pat dirba ir Alytuje esančiame pirminės sveikatos priežiūros centre. Pavaduojanti gydytoja minėtą penktadienį dirbo Alytuje.

 

Pacientė buvo informuota, kad ūmiais atvejais, kuomet pagalbos reikia nedelsiant, pacientai gali kreiptis į Alytuje esantį pirminės sveikatos priežiūros centrą dar tą pačią dieną arba, reikalui esant, ir šeštadienį, kuomet Alytaus rajono PSPC dirba budintis gydytojas“, -  paaiškino G. Ilgūnaitė.

 

Ateityje, iškilus nesklandumams, pacientai kviečiami skambinti tiesiai įstaigos vadovei, kuri geranoriškai padės išspręsti susidariusias situacijas.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai