Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 235

Spalvingos tvoros su nuotaikingais paveikslėliais apjuos dar 7 darželius

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  15:26, 2019-07-17
Asociatyvi nuotr.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Netrukus dar septyni Alytaus miesto darželiai bus aptverti spalvingomis tvoromis. Jau pateikti ir eskizai, iliustruojantys, kokie paveikslėliai puoš tvorų vartelius. Ant jų „augs“ medžiai, „laipios“ boružėlės ir į mažuosius žvelgs nykštukai.

 

Alytaus miesto savivaldybė antradienį paskelbė viešąjį konkursą Alytaus miesto darželių teritorijų aptvėrimo naujomis tvoromis darbų pirkimui.

 

Spalvingomis tvoromis planuojama aptverti lopšelius-darželius „Boružėlė“, „Girinukas“, „Pušynėlis“, „Nykštukas“, „Obelėlė“, „Pasaka“ ir „Vilties“ mokyklą-darželį.

 

Senos darželių tvoros bus išardytos, metalinės konstrukcijos išvežtos į metalo supirkimo punktą. Vietoje jų atsiras naujos tvoros iš metalinio tinklo skydų. Vartai bus pagaminti iš frezuoto metalo lakšto segmentų. Ant jų išpjaustyti paveikslėliai primins 3D vaizdinius. Varteliuose atsispindės įstaigų logotipai.

 

Aštuoni Alytuje veikiantys darželiai naujomis tvoromis buvo aptverti jau pavasarį, dabar atėjo eilė ir likusiems.

 

Pakeisti senas tvoras nuspręsta joms per daugelį metų nusidėvėjus ir tapus nesaugiomis. Taip pat senos tvoros neatitinka ir Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programų vykdymo bendrųjų sveikatos saugos reikalavimų, kuriuose akcentuojama, kad tvoros turi būti ne žemesnės nei 1,5 metro aukščio.

 

Pateikiame preliminarius eskizus:

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra