Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 30 704

Simnas pradeda mažosios kultūros sostinės metus Kaziuko kermošiumi

Alytaus rajono savivaldybės informacija  •    •  9:07, 2020-02-29
Kovo 7-ąją visi kviečiami į Simno Kaziuko kermošių.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Pirmąją pavasario savaitę Simnas pradės Lietuvos mažosios kultūros sostinės metus tradiciniu kasmet tūkstantinę minią sukviečiančiu Simno Kaziuko kermošiumi. Kovo 7-ąją aikštėje šurmuliuos tautodailininkai ir amatininkai, koncertuos muzikantai ir atlikėjai, populiarios grupės „Patruliai“ ir „Žemaitukai“.

 

Simno mugės prekyba miesto aikštėje prasidės nuo 11 val., o iškilmingas Lietuvos mažosios kultūros sostinės atidarymas vyks 12 val.

 

Simno kultūros namuose pradės veikti paroda „Simnas: žmonės, įvykiai ir faktai“.

 

Gyventojus, svečius, iš įvairių kraštų atvykusius ir amatus demonstruojančius tautodailininkus ir amatininkus, prekybininkus pasveikins Alytaus rajono savivaldybės meras A. Vrubliauskas.

 

Šurmuliuojant mugei, scenoje vyks liaudiškos muzikos kapelų varžytuvės. Pasirodys rajono kapelos „Simnyčia“ ir „Punelė“ bei iš Lazdijų rajono atvykę kolektyvai „Savi“ ir „Svaja“.

 

Po kapelų varžytuvių scenoje koncertuos populiarios grupės – moderniai tradiciški „Žemaitukai“ ir energija, gera nuotaika ir užvedančiomis dainomis išsiskiriantys „Patruliai“.

 

Skambant liaudies kapelų ir populiarių grupių muzikantų muzikai, Simno aikštėje gaminius pristatys verbų pynėjai, medžio drožėjai, audėjai, ūkininkai, veiks šventinė prekyba, loterija bei atrakcijos dideliems ir mažiems. Mugės dalyvius linksmins šmaikštūs aštrialiežuvių pasirodymai, gyvi gatvės vaidinimai.

 

Simno kermošių organizuoja Alytaus rajono savivaldybė. Renginys bus  fotografuojamas ir filmuojamas visuomenės informavimo tikslu.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai