Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Savivaldybėje – apie Skalvos gatvės asfaltavimą

Alytaus miesto savivaldybės informacija  •    •  16:33, 2024-02-20
Savivaldybėje vyko Skalvos gatvės asfaltavimo projektinių sprendinių viešinimas.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Šį pirmadienį savivaldybėje vyko Skalvos gatvės asfaltavimo projektinių sprendinių viešinimas. Jame dalyvavo projektuotojai, savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Rakaitis, savivaldybės specialistai ir Skalvos gatvės gyventojai.

 

Gyventojai domėjosi dėl papildomo įvažiavimo įrengimo galimybių, kadangi, projektuojant gatvę į vieną joje esantį sklypą, suprojektuota po vieną įvažiavimą. Vienas iš Skalvos gatvės gyventojų išsakė poreikį įrengti du įvažiavimus į sklypą. Buvo priimtas sprendimas vietoje, kurioje yra poreikis įrengti įvažiavimą, nuleisti gatvės bortus, kad gyventojas jį galėtų įsirengti savo lėšomis.

 

Susitikimo metu buvo keliami klausimai dėl lietaus vandens nuvedimo ir surinkimo, kadangi kai kuriose gatvės dalyse vanduo patenka į sklypus ir juos semia.

 

 

Gyventojams buvo paaiškinta, kad gatvė bus projektuojama su vienšlaičiu skersiniu nuolydžiu, kuris vandenį nukreips link bortų, kurie jį nuves į lietaus nuotekų tinklų šulinėlį.

 

Gyventojai domėjosi, kokiame aukštyje bus įrengiama gatvės važiuojamosios dalies danga. Projektuotojas paaiškino, kad gatvės pradžioje ir pabaigoje aukščiai išliks tokie patys, gatvė bus suvedama su esamų gatvių dangomis, o ruožo viduryje aukščiai gali truputį kisti.

 

Džiaugiamasi, kad projektuojamos gatvės gyventojai įsitraukė į procesą, išsakė pastabas. Tai leidžia projektuotojams geriau įvertinti situaciją, atsižvelgti į teikiamus pasiūlymus ir išvengti projektavimo klaidų.

 

 

 

 

 

 

 

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai