Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Rugsėjo 23 į Alytų atvyksta amatininkus ir tautodailininkus suburianti mugė DŪZGIA AVILYS

„Festivus“ informacija  •    •  9:43, 2023-09-18
Mugė vyks rugsėjo 23 dieną, nuo 10 iki 16 val., S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje.
Organizatorių nuotr.

Mugė vyks rugsėjo 23 dieną, nuo 10 iki 16 val.,  S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje.

 

Avilys – ypatingas gamtos kūrinys, kuris simbolizuoja mums darną, sunkų darbą ir kruopštumą. Tautodailininkai, amatininkai ir kūrėjai, kaip tos darbščios bitutės, siuva savo korius. Nuo ryto iki vakaro tobulina savo kūrinius ir amatą. Kartu jie kaip dūzgiančios bitės, nešančios gėrybes į vieną avilį – mugę.

 

Mugės organizatorius „Festivus“ sako, jog šį pavadinimą skyrė mugei įkvėpti vaizdo, kuris pasitinka renginio vietoje. Mugėje visuomet šurmuliuoja lankytojai, tautodailininkai ir amatininkai, kurie pasakoja apie savo kūrinius, skamba mediniai šaukštai, judinami vėjo, ir kažkur groja armonika. Atrodo didžiulis šurmulys ir betvarkė, bet iš tikro kiekvienas esantis tame avilyje atlieka savo darbą.

 

 

Mugėje dalyvaus daugiau nei 70 kūrėjų ir gamintojų. Gamintojai prekiaus gardžiais rankų darbo kepiniais: duona, pyragais, šimtalapiais. O kam konditerijos gaminių saldumo bus negana, galės įsigyti medaus produktų, nuo kurių jau tikrai apsals širdis.  Mugė pritraukia gamintojus iš visos Lietuvos su plačiu rūkytos ir vytintos mėsos asortimentu, vietoje rūkomomis žuvimis, giros bačkomis ir kitais bravorų gaminiais.

 

 

Mugės metu galėsite ne tik pasotinti pilvus, bet ir pasidabinti kūrėjų išskirtiniais rankų darbo aksesuarais ir juvelyrikos gaminiais. Savo asortimentą siūlys ir tekstilės gamintojai, natūralios odos meistrai. Gražiausius keramikos gaminius pristatys kūrėjai iš molio, kurių asortimente – unikalios namų interjero detalės ir prabangūs indai.

 

 

Avilį užpildys sodininkai iš visos Lietuvos. Jų asortimente rasite vaismedžius, vaiskrūmius, dekoratyvinius medelius, vienmetes ir daugiametes gėles. Juk medaus nebūtų be žiedų.

 

 

Avilys dūgs S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, rugsėjo 23 dieną, nuo 10 iki 16 val.

 

Sekite naujienas „Facebook“: https://fb.me/e/3OQvhJsq3

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai