Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Putinų gimnazijos krepšinio lyga: čempionų titulas – Jotvingių gimnazijos komandai

Gintaras Kličius  •    •  9:03, 2023-05-22
Čempionais tapo Jotvingių gimnzijos „Haskių“ komanda.
Dominyko Sidaro nuotr.

Štai ir praūžė dar vienas Putinų gimnazijos krepšinio lygos sezonas. Šiais metais čempionų titulą susigrąžino Jotvingių gimnazija, kurios dvi komandos – „Haskiai“ ir „Kražantė“ – susikovė finale. Rezultatu 82 – 68 stipresnė  buvo „Haskių“ komanda, kuri ir tapo šių metų PGKL čempionais.

Mažajame finale susikovė praėjusių metų čempionai  Šv. Benedikto gimnazijos „Angelai“ su A. Ramanausko-Vanago gimnazijos „Vanagais“, kurie rezultatu 80 – 50 įveikė „Angelų” komandą ir tenkinosi trečiąja vieta. Penkti liko Putinų gimnazijos „Grizliai“.

Visi lygos  dalyviai apdovanoti prizais. PGKL dėkoja lygos partneriams, kurie palaiko ir skatina jaunimą sportuoti.  Taip pat dėkojama žiūrovams, nuolat apsilankantiems lygos rungtynėse ir palaikantiems  savo  komandą.

Jotvingių gimnazijos, kaip PGKL nugalėtojų,  laukia dar vienas iššūkis. Ji atstovaus mūsų miestui Alytaus apskrities krepšinio turnyre „Dzukijos taurė“. Teks susikauti su Druskininkų „Ryto“, Lazdijų Motiejaus Gustaičio  ir Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijų krepšininkais. Turnyras vyks gegužės 30 d. nuo 13 val. Alytaus sporto ir rekreacijos centre. Atvykite palaikyti jaunuosius krepšininkus.