Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Prekybos centre liftas yra, bet juo naudotis negalima: kaip į antrą aukštą patekti negalią turintiems žmonėms?

Raimonda Bernatavičienė  •    •  15:32, 2024-02-20
Alytiškiams kilo klausimų, kaip dabar negalią turintiems žmonėms patekti į antrą aukštą.
Skaitytojos nuotr.

Į Naujojoje gatvėje esantį prekybos centrą „CENTRO“ užsukusi gyventoja liko nemaloniai nustebinta, mat negalima pasinaudoti į antrą aukštą keliančiu liftu.

 

„Naujojoje gatvėje esantis prekybos centras „CENTRO“ „myli“ žmones su negalia, senjorus ir mamas su vežimėliais. Papulti į antrą aukštą, kuriame yra Lietuvos pašto skyrius, optika, kitos parduotuvės – misija neįmanoma“,  - feisbuke esančioje grupėje nemalonia patirtimi pasidalino alytiškė.

 

Ji teigė, esą liftu dabar naudojasi tik naujai besikuriančios parduotuvės personalas. Gyventoja kėlė klausimą, kam priklauso prekybos centro patalpos ir kodėl liftu negalima naudotis klientams, bei prašė šia situacija pasidomėti žiniasklaidos atstovus.

 

Minėto prekybos centro patalpos priklauso įmonei „Baltisches Haus“. Jos atstovė nurodė priežastis, dėl kurių laikinai negalima naudotis liftu.

 

„Apgailestaujame, kad nėra galimybės naudotis liftu dėl šiuo metu vykdomų vidaus rekonstrukcijos darbų. Darbus atliekantys statybininkai ir besikuriančios parduotuvės personalas liftu naudotis taip pat negali, nes išėjimas iš jo yra uždarytas.

 

Planuojama, kad liftas vėl veiks nuo kovo 7 d.  Dar kartą atsiprašome prekybos centro klientų už patiriamus laikinus nepatogumus ir lauksime sugrįžtant“, - komentavo įmonės „Baltisches Haus“ rinkodaros projektų vadovė Raimonda Mailaitė.

 

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai