Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 26 852

Po karčios patirties su kalėdine egle – jau ieško naujo puošėjo

Raimonda Andriulionytė  •    •  15:48, 2019-09-06
2018 metų Alytaus miesto kalėdinė eglė.
AlytusPlius.lt nuotr.

Nusvilusi su daug alytiškių kritikos bei nusivylimo sulaukusia praėjusių metų kalėdine egle, kurios papuošimas buvo kito miesto eglės kopija, Alytaus miesto savivaldybė jau ieško, kas papuoš žaliaskarę šiemet.

 

Puošyba šiais metais atsieis pigiau, tačiau pernykštė istorija pasikartoti neturėtų. Sąlygose numatyta, kad paslaugos tiekėjas turi naudoti originalius, harmoningus ir meniškus puošybos elementų derinius.

 

Savivaldybė jau yra paskelbusi kalėdinės eglės puošimo idėjos ir jos įgyvendinimo paslaugos pirkimo viešąjį konkursą. Tam numatyta skirti 20 tūkstančių eurų. Konkurso laimėtojas įsipareigotų papuošti šventinę eglę ir erdvę aplink ją Alytaus Rotušės aikštėje.

 

Eglė turėtų būti ne žemesnė kaip 14 metrų. Paslaugos tiekėjas turi įvertinti, kad Rotušės aikštės medžiai bus papuošti šiltai baltos spalvos smulkiomis LED lemputėmis.

 

Iš eglės puošėjų reikalaujama originalumo. Bet tai nereiškia, kad jie turės naudoti tik visiškai naujus, specialiai tam sukurtus puošimo elementus, kadangi tai viršytų numatytas lėšas. Kaip informavo Alytaus miesto savivaldybės atstovai, puošimui bus galima naudoti ir anksčiau kurtus ar kažkur matytus elementus, tačiau bendras eglės vaizdas turi būti originalus, nesikartojantis.

 

Originalumo norisi po nemalonios patirties praėjusiais metais, kai kalėdinė eglė daugeliui priminė Plungės eglės kopiją, o dekoracijos buvo nekokybiškos, jas teko keisti. Po viešumoje kilusio skandalo savivaldybė galiausiai nutraukė sutartį su paslaugos tiekėja Jolanta Šmidtiene, kuri eglę puošė ir 2017 metais.  Būtų puošusi ir šiemet, nes sutartis buvo pasirašyta trejiems metams, bet savivaldybė nusprendė sutartį nutraukti anksčiau laiko.

 

Pernai kalėdinės eglės puošimui buvo skirta 30 tūkstančių eurų. Šiemet lėšų skirta mažiau, bet tikimasi, kad rezultatas bus ne prastesnis.

 

Norintys dalyvauti eglės puošimo konkurse pasiūlymus turi pateikti iki rugsėjo 20 dienos.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra