Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Per plauką nuo nelaimės: išgelbėtas iš valties į ežerą iškritęs vyras

Raimonda Bernatavičienė  •    •  16:31, 2024-02-28
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.; mediakatalogas nuotr.

Tik per plauką siaubinga nelaime nesibaigė trečiadienį popiet Druskininkų savivaldybėje, Latežerio ežere, nutikęs įvykis. Šiandien čia, po 15 val., ugniagesiai išgelbėjo iš valties į ežerą iškritusį vyrą.

 

Pranešimas apie nelaimę buvo gautas 15 val. 14 min. Į vandenį įkritusį vyrą ežere pastebėjo praeivis, kuris ir suskubo kviesti pagalbą.

 

„Pranešėjas informavo, kad žmogus maždaug 100 metrų atstumu nuo kranto iškritęs iš valties ir bando pats į ją kabarotis. Atskubėję ugniagesiai ėmėsi gelbėjimo darbų, priplaukė prie skęstančiojo, šis tuo metu laikėsi įsikibęs į valtį. Gelbėtojai iškėlė jį iš vandens, pargabeno į krantą ir perdavė medikams“, - sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Edita Zdanevičienė.

 

Spėjama, kad vyriškis į ežerą buvo išplaukęs žvejybos tikslais, šalia valties vandenyje plūduriavo iškritę daiktai.

 

Kaip teigė E. Zdanevičienė, ketvirtadienį Lietuvoje teko gelbėti ir dar vieną Trakų rajone, Grendavės seniūnijoje, Vilkokšnio ežere, galimai žvejojusį ir į ledą įlūžusį vyrą. Deja, vyriškio gyvybės išgelbėti nepavyko.

 

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas įspėja: šiuo metu žvejoti yra pavojinga, ledas plonas ir nesaugus. Prieš priimdami sprendimus, pagalvokite apie savo saugumą ir artimųjų rūpestį bei nerimą.

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai