Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 17 841

Pašto darbuotojams Alytaus rajone teks atsisveikinti su darbu

Raimonda Andriulionytė  •    •  9:21, 2019-10-04
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

„Lietuvos paštas“ lapkričio mėnesį visoje šalyje planuoja atleisti 48 darbuotojus. Apie numatomą grupės darbuotojų atleidimą bendrovės atstovai jau informavo Užimtumo tarnybą.

 

Kaip informavo šios tarnybos atstovai, „Lietuvos paštas“ apie numatomą darbuotojų atleidimą pranešė rugsėjo 12 dieną. Alytaus rajone lapkričio mėnesį planuojama atleisti 12 darbuotojų.

 

„Atleidimai yra susiję su tęsiamu mobilaus laiškininko paslaugos diegimu. Kaimiškose vietovėse darbuotojų etato dydis vidutiniškai siekia 0,63. Laiškininkams tapus mobiliais jų etatai padidės priklausomai nuo aptarnaujamos apylinkės dydžio. Taigi padidės ir atlyginimai. Deja, tik esant didesniam etatui, galime suteikti ir automobilį, ir modernias darbo priemones“, - atleidimo priežastis komentavo bendrovės „Lietuvos paštas“ Korporatyvinių reikalų departamento vadovė Vaida Budrienė.

 

Dėl darbo organizavimo pakeitimų, kai kurios darbo funkcijos tapo perteklinėmis, tad darbuotojų atleidimas neišvengiamas. Daliai jų buvo pasiūlyta dirbti pakeistomis sąlygomis.

 

Gyventojai, norėdami išsiųsti laišką ar siuntą, ar pageidaudami, kad registruota pašo siunta būtų pristatyta pakartotinai, mobilųjį laiškininką galės išsikviesti tiesiai į namus. Mobilaus laiškininko projektas Lietuvoje startavo prieš dvejus metus.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra