Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Paspirtukus Alytuje norintiems nuomoti verslininkams – savivaldybės prašymai atsižvelgti į pastabas

Raimonda Bernatavičienė  •    •  9:09, 2024-03-03
Asociatyvi nuotr.

Atėjus pavasariui, jau netrukus prasidės ir paspirtukų sezonas. Tad Alytaus miesto savivaldybės specialistai susitiko su elektroninių paspirtukų nuomos paslaugas teikiančiais „Bolt“ astovais, kad aptartų jų naudojimo tvarką ir saugumo reikalavimus Alytuje.

 

„Susitikimo metu Alytaus miesto savivaldybė išsakė įžvalgas bei pastabas, į kurias prašoma atsižvelgti. Alytaus mieste yra nustatytos lėtėjimo bei paspirtukų nepalikimo zonos, parengti jų žemėlapiai. ,,Bolt“ atstovų paprašyta patobulinti šių zonų žemėlapius, nes juos norima viešinti gyventojams“, - apie tai, kas buvo aptarta susitikimo metu, pasakojo savivaldybės specialistai.

 

Jie nurodė, kad taip pat planuojama, jog ateityje Alytaus miesto centrinėje dalyje bus numatytos paspirtukų palikimo vietos, kuriose bus galima užbaigti kelionę, bei parengti nurodytų vietų žemėlapiai. Taipogi – įdiegta sistema, gebanti atpažinti, ar paspirtuku nevažiuoja du ir daugiau asmenų.

 

„Po rezultatų pateikimo, klausimai bus svarstomi Saugaus eismo komisijoje. Tik tada bus priimtas sprendimas dėl leidimo vykdyti veiklą ilgesniam laikotarpiui.  Iki kol bus patvirtintos naujos schemos, leidimas vykdyti veiklą „Bolt“ bus išduotas tik vienam mėnesiui“, - tvirtino savivaldybės atstovai.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai