Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Pasikeitė didelės įmonės planai: „Kauno grūdai“ Alytuje neinvestuos

Raimonda Bernatavičienė  •    •  9:22, 2020-05-04
Planuotų "Kauno grūdų" investicijų artimiausiu metu Alytus nesulauks.
Asociatyvi nuotr.

Sėkmingai veikiančią greito paruošimo produktų gamyklą Pramonės parke turinti bendrovė „Kauno grūdai“ Alytuje planavo ir daugiau investicijų, tačiau jas sustabdė karantinas. Bendrovė Sidabrio ir Fortų gatvėse esančiuose sklypuose ketino statyti sandėlius, tačiau dėl nepalankiai susiklosčiusių aplinkybių, jau pasirašytą investicijų sutartį teko nutraukti.

 

Prašymo šalių susitarimu prieš terminą nutraukti sutartį Alytaus miesto savivaldybė iš bendrovės gavo balandžio 9 dieną. „Kauno grūdai“ pranešė, kad stabdo investicijas į naujus objektus ir artimiausioje ateityje nemato galimybės vykdyti investicijų sutartimi prisiimtų įsipareigojimų.

 

Kaip sakė Alytaus miesto savivaldybės Turto valdymo ir verslo skyriaus vedėja Auksė Juonienė, vienas sklypas, kuriame bendrovė  planavo statyti sandėlį, yra savivaldybės, kitas – valstybės. „Kauno grūdai“ neatmeta galimybės investuoti esant palankesniam laikui, tačiau šiuo metu to padaryti negali.

 

„O gamykla, kiek man žinoma, veikia sėkmingai.  Ir netgi karantino metu bendrovei teko sudaryti ketvirtą pamainą, didinti apimtis“, - tarybos posėdžio metu sakė A. Juonienė.

 

Praeitą savaitę vykusio tarybos posėdžio metu politikai vieningai pritarė tam, kad būtų nutraukta ir investicijų, ir žemės sklypų nuomos sutartys.

 

Investicijų sutartis su „Kauno grūdais“ buvo pasirašyta 2018 metų pavasarį. Išnuomotuose žemės sklypuose įmonė planavo investuoti virš 2 milijonų eurų ir papildomai įdarbinti 12 darbuotojų. Tų pačių metų rudenį buvo planuota pradėti statybas.