Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

P. Vadeika. Kol kas politikoje esu nešlifuotas deimantas, bet suspindėsiu

Daina Baranauskaitė, Kastytis Skrabulis  •    •  18:54, 2024-06-17

Laidos „Politika su Daina“ svečias - Alytaus miesto tarybos narys Povilas Vadeika.

 

Savivaldos rinkimuose P. Vadeika socialdemokratų sąraše buvo 26 numeriu. Rinkėjų valia - pakilo į 12 vietą, surinko tūkstantį alytiškių balsų.

 

„Mano didžiausia stiprybė rinkimuose buvo aplinkos vertinimas, jog nepavyks. Aš tą vertinimą paverčiau tarsi slaptu motyvaciniu ginklu ir dar labiau dirbau, stengiausi. Alytiškiai pasitikėjo ir išrinko“, - sako tarybos narys.

 

Visai neseniai  socialiniame tinkle aptardamas vieną iš savo profesinių kulinarinių temų, jis pavartojo keiksmažodį.  Sulaukė partijos bičiulių raginimų pašalinti įrašą, tačiau vietoj to - nusifilmavo kitą.

 

„O kas nenusikeikia? Visi nusikeikia, išgeria. Tik dalis tai slepia. Nemėgstu apsimetinėjimo ir melo. Aš neturiu ko slėpti. Jaučiu žmonių palaikymą, o jeigu suklysiu  - mokėsiu tai pripažinti ir atsiprašyti“, - sako P. Vadeika

 

Į klausimą - kas yra alytiškis Povilas Vadeika, jis atsako: „Komentatorių sekcija pasakytų, jog esu profkinis picų kepėjas, bet tai netiesa“.

 

32 metų vyras teigia kaupiantis politinę patirtį, kad greitu metu galėtų pats kelti aktualius klausimus, inicijuoti sprendimų projektus. Laidoje netgi žadėjo kartu su savivaldybės gydytoju peržvelgti mokyklų valgyklų meniu, mat Šv. Benedikto gimnazistų protestas dėl cepelinų be spirgučių - saviraiškos priemonė ir reikia rasti aukso viduriuką.

 

Pokalbį su P. Vadeika pamatykite laidoje „Politika su Daina“.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai