Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

„Opel“ vairuotojas po miestą lėkė girtas ir neturėdamas teisės vairuoti

Raimonda Bernatavičienė  •    •  10:25, 2022-11-23
Iš įvykio vietos.
AlytusPlius.lt nuotr.

AlytusPlius.lt primena, kad antradienio vakarą, Likiškėlių-Statybininkų gatvių sankryžoje, susidūrė BOLT pavežėjimo paslaugas teikiantis „Toyota Prius“ ir „Opel Signum“ automobiliai. Pastarojo vairuotojas buvo neblaivus, o šiandien paaiškėjo, kiek tiksliai promilių jis „įpūtė“.

 

Kaip jau skelbta anksčiau, avarija įvyko apie  20.10 val.. Liudininkų teigimu, „Opel“ sankryžoje  rėžėsi į „Toyota“ automobilį. Po smūgio „Opel“ vairavęs 38 metų vyras nesustojo ir toliau lėkė Likiškėlių gatve, kol perskriejęs šaligatvį sustojo ties Likiškėlių g. 12 namu.

 

„Opel“ vairuotojas bandė bėgti, tačiau jį sulaikė po šalį važiavę Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1-osios rinktinės kariai. Jie metė savo automobilį ir ėmė bėglį vytis pėsčiomis.

 

Kaip paaiškėjo, „Opel Signum“ vairuotojas automobilį vairavo ne tik kad būdamas neblaivus, bet ir apskritai neturėdamas teisės vairuoti. Jis nesilaikė kelio ženklinimo reikalavimų, t. y. iš eismo juostos, iš kurios galima sukti tik į kairę, jis važiavo tiesiai, ir dėl to susidūrė su sankryžoje važiavusiu automobiliu „Toyota Prius“.

 

Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo. „Opel“ vairuotojui buvo nustatytas 2,95 promilės girtumas. Paskelbus informaciją apie avariją, atsirado liudininkų, tvirtinusių, kad tas pats „Opel“ automobilis tą vakarą pavojingai manevravo ir pavojų kėlė ne vienoje miesto gatvėje.