Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Automobilių susidūrimas sankryžoje: „Opel“ perskriejo ir šaligatvį (PAPILDYTA)

Raimonda Bernatavičienė  •    •  20:52, 2022-11-22
Iš įvykio vietos.
AlytusPlius.lt nuotr.

Stipri avarija antradienio vakarą, apie  20.10 val., įvyko Likiškėlių-Statybininkų gatvių sankryžoje. Čia susidūrė „BOLT“ pavežėjimo palaugas teikiantis „Toyota“ ir „Opel“ markės automobiliai. Liudininkų teigimu, po smūgio „Opel“ vairuotojas nesustojo ir toliau važiavo Likiškėlių gatve, kol tiesiog „perskrido“ šaligatvį.

 

„Opel“ autromobilis nuo susidūrimo vietos nutolęs maždaug 200 metrų, jis „užšoko“ ant šaligatvio, esančio ties Likiškėlių g. 12 namu.

 

„BOLT“ automobilis, įvykus avarijai, vežė keleivį. Pirminiais duomenimis, šis nenukentėjo – keleivį perėmė ir namo parvežė kitas „BOLT“ automobilis.

 

Liudininkai teigia, kad policija sulaikė neblaivų vyriškį, kuris galimai važiavo „Opel“ automobiliu. Ar tai vairuotojas – neaišku, nes vyras tvirtina, kad jis automobilio nevairavo, esą tikrasis vairuotojas pabėgo.

 

Įvykio vietoje dirba pareigūnai. Buvo atvykę ir ugniagesiai, kadangi iš vieno automobilių veržėsi dūmai.

 

„Pareigūnai vis dar dirba įvykio vietoje, aiškinasi aplinkybes. Kol kas aišku tiek, kad susidūrė „Toyota“ ir „Opel“ markės automobiliai. Sulaikytas „Opel“ automobiliu važiavęs vyras, kuris, kaip spėja pareigūnai, transporto priemonę pats ir vairavo“, - komentavo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Eglė Kačinskienė.

 

PAPILDYTA

 

Kaip paaiškėjo, „Opel“ automobiliu važiavusį vyrą, kaip įtariama – vairuotoją, sulaikė Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1-osios rinktinės kariai.

 

„Jis pradėjo bėgti, o mes su kolega metėme savo automobilį ir pradėjom ji vytis pėsčiomis“, – pasakojo pilietiški profesinės karo tarnybos kariai.

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai