Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 791

Mokslo metų pradžios šventę Alytuje rengs organizatoriai iš Vilniaus

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  16:09, 2019-08-06
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Mokslo metų pradžios šventė Alytuje šiemet vyks rugsėjo 2-ąją, o ją organizuos savivaldybės skelbtą konkursą laimėjusi įmonė iš Vilniaus.

 

Alytaus mokiniai naujus mokslo metus pasitiks švęsdami Jaunimo parke. Rugsėjo 2-ąją dieną čia vyks mokslo metų pradžiai skirtas koncertas. Scenoje pasirodys trys kolektyvai iš Alytaus ir du gerai Lietuvoje žinomi atlikėjai.

 

„Renginį sudarys dvi dalys. Pirmiausia, nuo 15 valandos, jaunimas bus kviečiamas dalyvauti interaktyviose veiklose, kurios šiuo metu dar yra derinamos. Viena jų – batutai, o kitos paaiškės vėliau. Na, o vakarėjant susirinkusieji galės smagiai praleisti laiką klausydami koncerto“, - pasakojo Alytaus miesto savivaldybės Kultūros skyriaus vedėja Vilma Liaukuvienė.

 

Scenoje pasirodys šokų studijos „Alemana“, „Vakarė“, grupė „Velvet“. Taip pat koncertuoti atvyks Iglė Bernotaitytė ir Tadas Juodsnukis.

 

Mokslo metų pradžios šventę Jaunimo parke šiemet organizuos VšĮ „Renginių fabrikas“. Šį įstaiga Alytuje – ne naujokė. Jie jau yra organizavę ir Alytaus miesto gimtadienio šventes. Tiesa, jos alytiškiams įspūdžio nepadarė – po prastų vertinimų ir kritikos šiemet miesto gimtadienį organizuoti buvo patikėta Alytaus miesto teatrui, kuris sulaukė begalės pagyrimų už puikų renginį.

 

Organizuoti mokslo metų pradžios koncertą Alytuje norėjo ne tik „Renginių fabrikas“. Viešajame pirkimo konkurse dalyvavo ir daugiau įmonių, tačiau būtent ši pasiūlė priimtiniausią kainą. Šventės organizavimui skirta 7477,80 euro.

 

Savivaldybė pageidavo, kad šventėje koncertuotų ne mažiau kaip du kolektyvai iš Alytaus ir bent vienas tarp moksleivių populiarus Lietuvos atlikėjas.

 

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra