Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

KINAS VEŽA: akcija ,,Vienas už visus – visi už vieną!” ir filmas „BANGINIS“

Alytaus miesto savivaldybės inf.  •    •  15:38, 2023-07-19

Jau rytoj Dainų slėnyje jūsų laukia antrasis vasaros lauko kino KINAS VEŽA seansas. Šį kartą kviečiame ne tik žiūrėti filmą, bet ir išbandyti save įvairiose komandinėse užduotyse, kuriose bus svarbus susiklausymas ir vienas kito palaikymas.   

 

Prieš filmo peržiūrą 21 val. vyks akcija ,,Vienas už visus – visi už vieną!”. Joje kviesime dalyvauti linksmose komandinėse estafetėse –  „pasimatuoti kito batus“, „įlįsti į kito kailį“ bei palaikyti šių estafečių dalyvius.

Šios akcijos žinutė – tai patvirtinimas, kiek daug gali draugystė, laiku pasiūlyta pagalba, koks svarbus yra ir kartais labai reikalingas kitų palaikymas, padrąsinantis žodis išgyvenant sudėtingas situacijas. Tikimės, kad dalyvavimas šios akcijos užduotyse primins dažniau pagalvoti vieniems apie kitus ir būti empatiškesniems.

Filmo BANGINIS (N-16) pasaulinė premjera įvyko 79-ajame tarptautiniame Venecijos kino festivalyje ir sulaukė šešių minučių trukmės salės ovacijų – visi plojo stovėdami. Kritikų pasirinkimo apdovanojimuose aktorius Brendan Fraser už Čarlio vaidmenį pelnė geriausio aktoriaus apdovanojimą. Filmui taip pat įteiktos trys Oskarų statulėlės. „Šis filmas, drama „Banginis“, yra apie meilę. Apie šviesos radimą tamsioje vietoje“, – sakė B. Fraser savo padėkos kalboje.

 

Filme pasakojama apie sunkias patirtis išgyvenantį vyrą, besijaučiantį emociškai sugniuždytu ir jo draugę, bandančią jam padėti, deja, nesėkmingai. Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

 

Renginys nemokamas. Nepamirškite su savimi į filmų peržiūras atsinešti pledą bei gerą nuotaiką!

 

Renginio rėmėjas – AB „Kauno grūdai“. Projektą „Kinas veža“ iš dalies finansuoja Alytaus miesto savivaldybė ir Lietuvos kino centras. Prie jo organizavimo prisideda ir „Dainavos“ kino teatras, Alytaus kultūros centras, Alytaus miesto teatras ir Alytaus miesto savivaldybė.

 

Esant blogoms oro sąlygoms, veikla ir kino peržiūra bus nukeliami į kitą dieną, tad sekite informaciją feisbuko paskyrose Dainavos kino teatras ir Vasaros kinas Alytuje.

 

Komentarų nėra