Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Juridiniai asmenys kviečiami dalyvauti konkurse: teiks asmeninę pagalbą

Alytaus miesto savivaldybės Socialinės paramos skyriaus informacija  •    •  14:44, 2023-08-21
Asociatyvi nuotr.

Alytaus miesto savivaldybės administracija kviečia juridinius asmenis dalyvauti konkurse, kurio tikslas – atrinkti Asmeninės pagalbos teikėjus, kurie asmenims su negalia teiks asmeninę pagalbą Alytaus miesto savivaldybėje.

 

Paraiškas gali teikti Asmeninės pagalbos pareiškėjai, kurie turi patirties (teikia paslaugas asmenims su negalia) ir jų veikla susijusi su neįgaliųjų socialine integracija, bei turi tinkamą kvalifikaciją teikti asmeninio asistento paslaugas įgijusių darbuotojų. Prioritetas teikiamas Asmeninės pagalbos pareiškėjams, kurie turi patirties teikiant asmeninio asistento paslaugas neįgaliesiems.

 

Norintis dalyvauti konkurse Asmeninės pagalbos pareiškėjas turi pateikti:

 

1. Paraišką, užpildytą lietuvių kalba Microsoft Word formatu ir pasirašytą Asmeninės pagalbos pareiškėjo arba jo įgalioto asmens, turinčio teisę veikti Asmeninės pagalbos pareiškėjo vardu ir patvirtinta antspaudu, jei Asmeninės pagalbos pareiškėjas privalo turėti antspaudą;

 

2. įstatų ar kitų įstatams prilygstančių steigimo dokumentų kopiją;

 

3. asmeninio asistento, teiksiančio asmeninę pagalbą, kompetenciją patvirtinančių dokumentų kopiją;

 

4. Asmeninės pagalbos pareiškėjo pasirašytą laisvos formos pažymą, kad jis yra susipažinęs su Nuostatais ir laikysis juose nustatytų reikalavimų, ir kad nėra aplinkybių, nurodytų Nuostatų 8 punkte.

 

Paraiška turi būti pateikta kartu su pridedamais dokumentais PDF formatu ar kitu formatu, kurį galima būtų peržiūrėti naudojantis Microsoft Office programine įranga, ir siunčiama elektroninio pašto adresu soc_parama@alytus.lt, nurodant „Paraiška asmeninės pagalbos konkursui“. Paraiška ir prie jos pridedami dokumentai gali būti pateikiami naudojant specialias didelės apimties byloms siųsti pritaikytas programas ir (ar) mainavietes internete, kur Paraiška prieinama ne trumpiau kaip 5 darbo dienas po pateikimo dienos.

 

Paraiškos priimamos iki 2023 m. rugsėjo 1 d. 17.00 val.

 

Pridedama:

 

1. Juridinių asmenų, teiksiančių asmeninę pagalbą Alytaus miesto savivaldybėje, atrankos konkurso nuostatai

 

2. Paraiškos forma

Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai