Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Į Alytaus Pramonės parką ateina dar viena bendrovė: ar ją lydės sėkmė?

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  9:49, 2019-05-20
Į Alytaus Pramonės parką ateina dar viena bendrovė: ar ją lydės sėkmė?
Asociatyvi nuotr.

Išsinuomoti net du žemės sklypus, investuoti pusantro šimto tūkstančio eurų ir įdarbinti aštuonis darbuotojus. Tokius planus Alytaus Pramonės parke ketina įgyvendinti dar viena bendrovė, kuri kreipėsi į miesto savivaldybę su prašymu išsinuomoti žemės sklypus ir pasirašyti investicijų sutartį.

 

Prieš ketverius metus įkurta, Alytuje registruota, įmonė „Muldaigis“, teikianti transporto paslaugas, prašymą savivaldybei pateikė šių metų kovo 28 dieną. Įmonė nori Alytaus pramonės parke, adresu Artojų g. 33 ir Artojų g. 31, išnuomoti žemės sklypus, kuriuose planuoja pastatyti gamybinės ir sandėliavimo paskirties pastatus.

 

Vieno pastato plotas sieks daugiau nei 500 kvadratinių metrų. Jame bus remonto dirbtuvės, hidraulikos remonto cechas ir nedidelė lentpjūvė su stalių dirbtuve. Taip pat sklype planuojama įrengti ir pusės tūkstančio kvadratinių metrų ploto atvirą pavėsinę sunkiam transportui laikyti.

 

150 tūkst. eurų ketinama investuoti į pastatų statybą, reikalingiems  įrenginiams įsigyti ir sukurti 8 darbo vietas.

 

Iš viso Alytaus Pramonės parke žemės sklypai yra išnuomoti daugiau nei dešimčiai bendrovių, tačiau realiai veiklą vykdo kone perpus įmonių mažiau.

 

Dažnai kartojasi toks pats scenarijus, kai įmonė išsinuomoja žemės sklypą, pasirašo investicijų sutartį su miesto savivaldybe, tačiau realių darbų taip ir nepradeda. Šių metų pradžioje net trys įmonės kreipėsi į Alytaus miesto savivaldybę, prašydamos pakeisti prieš kelis metus pasirašytas investicijų sutartis. Dvi įmonės sulaukė politikų pritarimo, vienai bendrovei tarybos narių įtikinti nepavyko.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai