Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Gyventojai stebisi apgailėtina aikštelės būkle ir tikisi pagalbos rankos iš valdžios

Raimonda Bernatavičienė  •    •  14:58, 2023-09-22
Aikštelėje duobės bus užpiltos frezuoto asfalto granulėmis.
Gyventojų nuotr.

Gyventojams nuostabą kelia Vilties gatvėje, prie Jaunimo parko, esančios aikštelės būklė. Jų teigimu, čia automobilius palieka daug į parką atvykstančių lankytojų, tačiau per duobes jau tuoj bus neįmanoma pravažiuoti. Žmonės tvirtina prašę bent minimalios savivaldybės pagalbos, tačiau kol kas nieko nesiimama.

 

„Aikštelės būklė išties apgailėtina, o juk čia atvažiuoja žmonės iš viso miesto. Kreipėmės į savivaldybę, žadėjo pagelbėti, bet kol kas niekas nepasikeitė. Ne tik kad laužomi automobiliai, bet ir nesaugu pėstiesiems. Juk tikrai bent laikinai problemą galima išspręsti be didelių investicijų“, - sakė į redakciją besikreipę alytiškiai.

 

Jie teigė, kad kažkada patys, savo iniciatyva, kelias gilias duobes buvo užpylę asfalto drožlėmis, bet norėtųsi pagalbos ir iš valdžios.

 

Tačiau Alytaus miesto savivaldybė, regis, turi gerų žinių. Kaip informavo Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Rakaitis, savivaldybė atsižvelgia į gyventojų prašymus ir paskirsčius prioritetus, kaip ir šiuo atveju, imasi sprendimų ir darbų.

 

„Jūsų minimos aikštelės dangą tikrai remontuosime. Nežadame keisti visos dangos, tačiau duobės bus užpiltos frezuoto asfalto granulėmis. Darbus atliksime, kai remontuojant kitas miesto gatves, susidarys pakankamas kiekis frezuoto asfalto granulių. Kadangi Alytuje vyksta daug gatvių remonto darbų, tai tikimės pakankamą granulių kiekį surinksime netrukus“, - komentavo G. Rakaitis.

 

Kaip žinia, savivaldybė ruošiasi ir Jaunimo parko tiltelio remontui, tad gerų žinių yra ir dėl jo. Administracijos direktoriaus teigimu, artimiausiu metu bus pradėtos vykdyti darbų pirkimo procedūras, o  tilto remonto paruošiamuosius darbus tikimasi pradėti dar šiemet.

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai