Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Grilio zona Jaunimo parke išbandyta: kepsnius kepė miesto vadovai

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  14:24, 2019-09-11
Kepsnius kepė ir Alytaus miesto meras N. Cesiulis.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytaus Jaunimo parke trečiadienį per pietus pasklido kepamų kepsnių kvapas. Prijuostes užsirišę miesto vadovai išbandė neseniai parke įrengtą grilio zoną. O kol mėsa skrudo ant grilio, valdžia pristatė šią naujovę ir dar kartą priminė, kieno iniciatyva alytiškiai galės rengti piknikus Jaunimo parke.

 

Grilio zoną, kaip idėją miestui, alytiškių iniciatyvų projektui pateikė Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys Valerijus Vencius. Jo pasiūlytai idėjai balsavimo metu pritarė dauguma alytiškių, ir tai lėmė, kad iniciatyva buvo įgyvendinta iš savivaldybės biudžeto lėšų. Jaunimo parke įrengtos trys grilio zonos kartu su staliukais ir suoliukais.

 

 

„Džiaugiuosi, kad Jaunimo parke atsiranda vis daugiau laisvalaikio praleidimo erdvių alytiškiams. Parke yra vaikams, senjorams skirtos erdvės, taip pat sporto, laisvalaikio, naminių gyvūnų vedžiojimo zonos. Planuojame ir tolesnę parko plėtrą. Vystysime vaikų erdvę, yra planų įrengti tinklinio aikšteles, paplūdimo futbolo erdvę“, - sakė Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis.

 

Pasak jo, bus siekiama, kad parkas taptų ne tik jaunimo, bet ir visų alytiškių parku, nesvarbu, kokio jie amžiaus bebūtų.

 

„Miesto savivaldybė neturi tiek lėšų, kad prie kiekvieno daugiabučio įrengtų žaidimų aikšteles, kitokias vietas pramogoms, tad plečiame Jaunimo parką ir stengiamės visa tai pasiūlyti vienoje vietoje. Parkas yra tarp trijų – Putinų, Vidzgirio, Dainavos – mikrorajonų. Norime, kad žmonės čia norėtų ateiti ir turiningai leisti laisvalaikį. Džiugu, kad alytiškiai savo iniciatyvomis taip pat prisideda prie parko vystymo, užimtumo skatinimo“, - kalbėjo N. Cesiulis.

 

Mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė teigė, kad ne vienam alytiškiui šis parkas kelia sentimentus. Vicemerė tikisi, kad gyventojai nepamirš bendruomeniškumo, saugos savo turtą, turiningai leis laisvalaikį, lankysis ir maži, ir suaugę.

 

Mero pavaduotojai pritarė ir grilio iniciatyvos autorius V. Vencius, teigęs, kad jam žinoma, jog neseniai žmonės pasielgė pilietiškai ir sudrausmino suoliuką norėjusį išversti jaunimą.

 

„Štai ką reiškia bendruomeniškumas. Aš tikiu, kad ne draudimais, o gerais pavyzdžiais galime prisidėti prie mus supančios aplinkos puoselėjimo. Kai sukuriamas grožis, nauda miestui, tiesiog nesitiki, kad gali atsirasti galinčių kažką laužyti ar niokoti“, - sakė V. Vencius.

 

 

Alytaus mero pavaduotojas Šarūnas Klėgeris pasidžiaugė, kad kokybiškas kepsnines pagamino Alytaus profesinio rengimo centras. Alytiškiams telieka jomis naudotis ir prižiūrėti.

 

Kepamų kepsnių kvapas ir prijuostėmis pasipuošę kepėjai netruko atkreipti Jaunimo parke vaikštinėjusių alytiškių dėmesį.

 

Priėjusi moteris teiravosi, ar kepsniais vaišinami visi alytiškiai. „Man kaimynė sakė, kad čia kažkas vyksta, tai atėjau pasižiūrėti“, - sakė ji.

 

Moteris buvo pakviesta sėsti prie bendro stalo, pasivaišinti ir įvertinti grilio zoną.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra