Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

G. Jociunskaitė dalyvavo „Apdovanojimų 2022“ renginyje

Alytaus rajono savivaldybės informacija  •    •  21:10, 2022-12-22
Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų kasmetiniame renginyje apdovanoti valdžios atstovai, socialiniai partneriai, geriausios įmonės, jų vadovai ir mokymo įstaigos.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų kasmetiniame renginyje apdovanoti valdžios atstovai, socialiniai partneriai, geriausios įmonės, jų vadovai ir mokymo įstaigos. Renginyje dalyvavo ir Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė.

 

„Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenė – unikali, Rūmai ne tik Lietuvos įmonėms aktyviai padeda vystyti eksportą, stiprina ekonominį bendradarbiavimą su kitomis pasaulio valstybėmis, bet ir sėkmingai bendradarbiauja su socialiniais partneriais, valstybės ir savivaldybių institucijomis. Tik būdami ir kurdami kartu, mes galime pasiekti tokių rezultatų“, – sakė Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius.

 

Renginio svečius pasveikino LR ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis, buvęs Rūmų tarybos narys, dabar Lietuvos prekybos atašė Vokietijoje Arūnas Šarka.